Presunúť na hlavný obsah

O tejto Slovenke budeme ešte počuť: Sexi tmavovláska zamiešala karty v slovenskom šoubiznise

Slovenské celebrity

Pred pár dňami sa konala prvá Fashion Sparkling Summer Party, ktorá sa konala pod záštitou módnej televízie Fashion TV. Objavila sa tam aj nová sexica nášho šoubiznisu, Jasmína Alagičová, o ktorej ešte budeme počuť.

V centre hlavného mesta sa konala Fashion Sparkling Summer Party, ktorú si nenechalo ujsť množstvo prominentných hostí. Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová a jej partner Karol Ruman mali všetko premyslené do posledného detailu. Nechýbala ani módna prehliadka sviežich letných modelov. Tie odprezentovali tohtoročné finalistky Miss Slovensko 2015, ale aj finalistky Face of Fashion TV. 

Sexi brunetka s balkánskymi koreňmi mala navrch

Jasmína Alagičová bola jednou z finalistiek Face of Fashion TV a prebojovala sa do finálovej päťky. Zatiaľ čo ostatné dievčatá čaká ešte celkové finále, Jasmína prekvapivo získala post moderátorky o čosi skôr. Stala sa tak súčasťou „rodiny“ Fashion TV Czech&Slovak. Pohľadná brunetka sa v rámci tejto párty predviedla aj na móle a diváci a najmä páni na nej mohli oči nechať.

Neprehliadnite: Finále Face of Fashion TV sa blíži: Ktorá z krások zavíta do nášho šoubiznisu?

Jasmína už skúsenosti s modelingom a vystupovaním pred kamerou má. V minulosti sa zúčastnila súťaže krásy a prebojovala sa do finálovej dvanástky. Niekoľko rokov od tohto mediálneho boomu prišla ďalšia výzva. Atraktívna tmavovláska je pripravená na slovenský šoubiznis a večierky či iné luxusné podujatia sa stávajú súčasťou jej práce. Veľkou výhodou je, že spolu s ostrieľanou moderátorkou Fashion TV Máriou Zelinovou si skvelo rozumejú a trávia spolu čas aj v súkromí. 

Niet sa čomu čudovať, známa dramaturgička a CEO Fashion TV Gabriela Drobová má na talenty či nové tváre jednoducho čuch. Má výborné predvídacie schopnosti a dokáže odhadnúť potenciál danej osoby. Na párty sa stihla venovať každému pozvanému hosťovi a všetko mala organizačne pod palcom. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe