Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Hľadajú sa nové tváre modelingu, ako sa mení doba a čo sa dnes od nich očakáva?

Feminity TV

V bratislavskom Auparku odštartovali castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2024. Riaditeľ prestížnej modelingovej súťaže a ambasádorka Michaela Kocianová so svojím tímom hľadajú nové nádeje schopné uspieť v svetovom modelingu.

Prestížna modelingová súťaž Schwarzkopf Elite Model Look 2024 sa aj tentokrát orientuje na hľadanie nových tvárí s potenciálom uspieť vo svetovom modelingu. Castingová šnúra sa začala v Bratislave a pokračuje v ďalších veľkých mestách ako Trenčín, Prešov, Košice a Žilina. Castingami sprevádza úspešná topmodelka, ambasádorka a zakladateľka OZ Vetulus, Michaela Kocianová. 

Modelingový odborník Saša Jány má dlhoročné profesionálne skúsnosti, preto nás zaujímalo, ako sa zmenila doba modelingu, ako zamiešali karty sociálne siete a prečo je dôležité mať za sebou kvalitný tím ľudí a profesionálnu agentúru. Na záver nás tiež zaujímalo, aký najväčší úspech agentúra Elite za posledný čas dosiahla. Prekvapením je, že Praha sa stane 15. júna hosťujúcou v rámci svetového finále Elite Model Look pri príležitosti 40. výročia. Obrovská gratulácia a dôkaz, že Slovensko a Česko má potenciál uspieť v modelingu.

Počas castingov ich vyspovedala jedna z najvýraznejších a najúspešnejších topmodeliek Saša Gachulincová. Podporu svojim kolegyniam prišla dať aj úspešná modelka Saša Švecová, ktorá ako sama priznala, využíva nástroje sociálnych sietí ako doplnok k práci modelky. Aký obsah zverejňuje na Instagrame a Tik Toku a čo ľudí zaujíma najviac? Budete prekvapení. 

Castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2024 pokračujú a tak neváhaj a príď na niektorý z nich!