Presunúť na hlavný obsah

Slovenky a ich radikálne zmeny účesov: Adriana Kmotríková má väčší šmrnc, Moniku Hilmerovú to úplne zmenilo

Slovenské celebrity

Zmenou účesu sa niekedy meníme na nepoznanie. Takéto radikálne zmeny podstúpili aj naše známe Slovenky.

Monika Hilmerová 

Obľúbená herečka v minulosti nosila dlhé vlasy, ktoré na nej pôsobili veľmi dievčensky a nežne. Posledné roky ale Monika Hilmerová  preferuje kratšie účesy, ktoré sú nenáročné na úpravu. V akom zostrihu sa herečka páči vám?

Prečítajte si: Krásna herečka Monika Hilmerová o róbe z Plesu v opere: Myslela som si, že za šaty zožnem kritiku...

Kveta Horváthová

Blondínka, ktorej krátke vlasy pristanú tak, ako málokomu. Kveta Horváthová nosila väčšinou krátke zostrihy, ktoré nechali rozžiariť jej mladistvú tvár. V poslednej dobe ale môžeme pozorovať, že vlasy pomaly rastú a možno sa môžeme v budúcnosti tešiť aj na Kvetu s vlasmi minimálne po ramená. 

Niky Lowrie

Jedna z mála modeliek, ktorá sa nepýši dlhou hrivou, no aj napriek tomu vyzerá neuveriteľne sexi. Ešte prednedávnom sme ju mohli vidieť s účesom „na chlapca“, ktorý jej ale nesmierne pristane. Teraz si Niky Lowrie necháva vlasy trochu dorásť a svedčí jej to aj s týmto trendy účesom. 

Zdenka Predná

Speváčka a bývalá superstáristka Zdenka Predná je v našich pamätiach ako dievča s krátkymi vlasmi. Zdenka si ale postupom času nechala svoje kratšie vlasy dorásť a dnes jej hlavu zdobia takéto dlhé lokne. Speváčke a mamine to naozaj pristane. 

Prečítajte si: Zdenka Predná zverejnila fotografiu svojho syna: Ten čas ale letí, pozrite na toho malého fešáka!

Adriana Kmotríková

Krásna moderátorka Adriana Kmotríková bývala taktiež majiteľkou dlhej a krásnej hrivy, ktorú ale skrátila a vyzerá úžasne. Málokomu pristanú krátke vlasy tak, ako práve plavovlasej moderátorke. 

Ktorej známej Slovenke prospela zmena účesu najviac?

spolu hlasovalo 1796 ľudí

- Najčítanejšie -