Presunúť na hlavný obsah

Futbalista Gerard Piqué nemá len tak hocijakú rodinku: Toto je tradícia, ktorú s manželkou Shakirou zaviedli do rodiny

Zahraničné celebrity

Krásna rodinka Gerarda Piqého je nielen bláznivá, ale naozaj nezvyčajná. Spoločne s manželkou Shakirou v nej totiž nezaprú nielen svoj španielsko-kolumbijský pôvod, ale aj lásku k futbalu.

Úspechy zdieľajú s otcom

Gerard Piqué je už dlhé roky obrancom španielskeho tímu FC Barcelona a k láske k športu, poväčšine hlavne k samotnému futbalu, vedie tento šarmantný otec aj svojich dvoch synov Milana a Sashu. Tí otcove úspechy sledujú už od útleho veku a spločne s mamou, slávnou speváčkou Shakirou, zdieľajú každý jeho moment radosti či úspechu.

Nenechajte si ujsť: Vďaka tejto trénerke majú celebrity dokonalé telá: Jednou z jej spokojných klientiek je aj Shakira!

Otcovi robia poradcov dokonca aj pri takej obyčajnej činnosti ako je nákup športových ponožiek a pri samotnom výbere sa nedajú zahanbiť aj napriek faktu, že možno nemajú rovnakú veľkosť chodidla. Je vidno, že majú k tomuto dynamickému kolektívnemu športu veľmi blízko aj napriek tomu, že su ešte príliš malí na to, aby sa aktívne zapájali do hry.

Členom klubu od malička

Možno tomu však je hlavne kvôli tradícii, ktorá v rodine Gerarda Piquého koľuje už nejakú tú generáciu. Jeho synovia sa totiž stali právoplatnými členmi klubu FC Barcelona, rovnako ako to bolo aj v jeho prípade, hneď po narodení. S tradíciou prišiel jeho prastarý otec, Amadou Bernabéu, bývalý manažér klubu, ktorý kedysi takýmto spôsobom obdaril aj svojho pravnuka Gerarda. Podobný zvyk je možno nezvyčajný, no v rodine tohto slávneho futbalistu a sexi speváčky tak celkom očakávaný.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Speváčka Shakira a jej tajomstvo super vypracovaných brušných svalov: Stojí za tým aj táto žena!

Teraz však fandia....

Počas prebiehajúcich majstrovstiev sveta však obe deti nezaprú svoj pôvod a ich srdce aj dresy patria tímu Kolumbie, odkiaľ pochádza ich mama Shakira. Deti horlivo fandia a zápasy pozerajú oblečené ako naozajstní fanúšikovia. Ktovie, čo na to hovorí sám veľký hráč Barcelony a milujúci ocko Gerard.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi futbalisti na majstrovstvách sveta 2018: Toto sú ich rodinky, vďaka ktorým zažívajú skutočný pocit domova

Páči sa vám tradícia v rodine Gerarda Piquého a Shakiry?

spolu hlasovalo 343 ľudí

Áno
338
Nie
5