Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Speváčka Shakira a jej tajomstvo super vypracovaných brušných svalov: Stojí za tým aj táto žena!

Zahraničné celebrity

Čím staršia, tým krajšia a stále v lepšej forme. Každý sa právom pýta, ako to táto žena vlastne robí, že má takéto brucho v štyridsiatke. Za všetkým hľadaj ďalšiu ženu...

Tvrdý tréning po celý život 

Kolumbijská speváčka Shakira má ako sa hovorí komplexnú výbavu. Hlas ako bohyňa a výzor sexsymbolu, ktorý dostane každého. Celá jej osobnosť je však výsledkom nielen talentu od Boha, ale aj výsledkom tvrdej driny. Trénovanie hlasu nie je jediná činnosť, na ktorej musí kvôli svojej kariére poctivo pracovať. Tvrdý fyzický tréning podstupuje celý život a v posledných dňoch ešte o niečo intenzívnejšie, keďže sa pripravuje na ďalšie svetové turné s názvom El Dorado. 

Mohlo by vás zajímať: Manželka sexi herca Chaninga Tatuma odhodila zábrany: Na sociálnej sieti ukázala svoje vyšportované pozadie!

Tajomstvom je tréning elitnej trénerky

Jej brušné svaly jej v dobrom závidíme všetky a priznanie plné hrdosti od elitnej trénerky Anny Kaiser na jej sociálnej sieti dokazuje, že za speváčkinou postavičkou, stojí práve ona. Shakira je jej celebritnou klientkou už celé roky.

Tajomstvom jej brušných svalov ako zo skaly je teda priam drsný tréning v podaní Anny Kaiser. Hoci sa na prvý pohľad zdá, že ide o veľmi jednoduché cvičenie, pracuje pritom celé speváčkino telo. 

Čítajte tiež: Sexi herečka a mama 3 detí má aj po 40-tke dokonalé telo: Táto potravina jej pomáha na postavu, vlasy aj pleť

Aby ste si vedeli lepšie predstaviť, ako Shakirin tréning vyzerá v praxi, pozrite si aj nasledujúce video.  

 

@theannakaiser @aktinmotion getting me ready for tour! #ElDoradoWorldTour Shak

Príspevok, ktorý zdieľa Shakira (@shakira),

Zacielenie na trup je nevyhnutnosť

Speváčka Shakira tiež priznáva, že takéto cvičenie je jej každodennou rutinou a zacielenie na jej trup je nevyhnutnosťou, aby ste boli aj vy majiteľkou takéhoto komplexného balíčka brušných svalov ako z kameňa. Preto ak túžite po výbave akou disponuje práve ona, nechajte sa inšpirovať. Majte však na pamäti, že bez poctivej driny a disciplíny, sa k nej len tak nedopracujete.

Neprehliadnite: Štíhla modelka Miranda Kerr si udržiava postavu týmto spôsobom: Vďaka jednej lyžici tohto má už roky štíhle brucho