Presunúť na hlavný obsah

Krásna Zuzana Kollárová bola nevestou ako z rozprávky: Takto dokonale vyzeral jej svadobný deň po boku futbalistu

Slovenské celebrity

Miss Universe SR 2016 Zuzana Kollárová si pol roka po zásnubách vzala svojho partnera, futbalového reprezentanta, Adama Nemca a jej svadobný deň bol naozaj premyslený do detailov.

Zimné zásnuby a letná svadba

O tom, že sa očarujúca Zuzana zasnúbila, vedeli takmer všetci. Jej šťastím žiariaca tvár obehla sociálne siete a bolo už len otázkou času, kedy nastane deň dlhoočakávanej svadby. Túto sobotu sa však rozprávková ceremónia uskutočnila priamo v Dóme svätého Martina, kde si Zuzana a Adam povedali svoje áno v kruhu svojich blízkych, rodiny, priateľov, ale aj známych tvárí.

Inšpirujte sa: Miss Slovensko vs. Miss Universe SR: Porovnali sme obe naše kráľovné krásy! Ktorá zvíťazila?

Veľkému dňu predchádzalo netradičné zoznámenie, písanie a prvé spoločné rande, ale aj určitý čas vzťahu na diaľku. A aj keď Zuzana spočiatku Adamovým sympatiám neverila, jej srdce si tento šarmantný futbalista získal práve svojím správaním a oddanosťou.

Prečítajte si aj: VIDEO: Najkrajšia Slovenka Zuzana Kollárová má závideniahodnú postavu: Tomuto z jedálnička však nedokáže odolať

Nádherné šaty ako pre princeznú

Všetci nedočkavo čakali, v akých šatách nakoniec Zuzanu v jej výnimočný deň pred kostolom uvidíme. Krásna Miss Universe SR z roku 2016 si nakoniec zvolila na mieru šitý model od módnej značky Hellenski. Jemná jednoduchá sukňa doplnená o vyšívaný top s dlhými priesvitnými rukávmi pokrytými čipkou a rafinovaný hlboký výstrih, tvorili s jemnými vlnami a jednoduchým mejkapom naozaj očarujúcu kombináciu a Zuzana skutočne vyrazila dych nielen samotnému ženíchovi.

 

#no #words #needed #my #best #day #mrs #nemec

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Nemec (@kollarko),

Obrúčky rôzne, no krásne

Mladomanželia prekvapili aj samotnými obrúčkami z dielne ALO diamonds, ktoré síce neboli rovnaké, no o to krajšie. Jemná jednoduchá obrúčka, pre ktorú sa rozhodol ženích, dopĺňala zložitejší prsteň, ktorý od soboty zdobí ruku novopečenej nevesty. Ten totiž dokonale ladí s prekrásnym zásnubným prsteňom, ktorý sa na Zuzaninom prste vyníma už od nového roku.

Nenechajte si ujsť: Tieto krásky plánujú svadbu v roku 2018: Pozrite sa, pre koho bude nový rok skutočne magickým

 

Najšťastnejší deň môjho života vďaka mojmu manželovi

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Nemec (@kollarko),

Najkrajší moment pre oboch

Obaja sa spoločne zhodli, že táto sobota patrila medzi najkrajšie chvíle v ich živote a nikdy neboli šťastnejší. Spoločne s nimi si oslavu manželstva prišli užiť aj rodina a blízki priatelia, medzi ktorých patria aj známi futbalisti ako Marek Hamšík a Martin Škrtel. Spoločné fotky sú dôkazom toho, že na tento deň ešte dlho nikto nezabudne a ku gratuláciám sa samozrejme pripájame aj my!

Páči sa vám Zuzana ako nevesta?

spolu hlasovalo 323 ľudí

Áno
302
Nie
21

- Najčítanejšie -