Presunúť na hlavný obsah

Svadobná sezóna je v plnom prúde: Takéto outfity na svadby svojich známych volili známe Slovenky

Slovenské celebrity

Letné svadby sa stále tešia veľkej obľube. Vyberajú si ich prominenti, ale aj ich blízki. Na takýchto oslavách sa aj naše Slovenské krásky snažia vyzerať čo najlepšie. Pozrite sa s nami, ktorá farba kraľuje svadobnej sezóne roku 2018 a inšpirujte sa maličkosťami, na ktoré nedajú dopustiť tieto ženy.

Ivana Gáborík

Krásna tanečníčka a podnikateľka, Ivana Gáborík, sa prednedávnom zúčasnila akcie aj po boku svojho manžela. Nielenže im to spolu neskutočne pristalo, lásku si vyznali aj verejnou pusou. Ivana zvolila krátke šaty, v ktorých vynikli jej dokonalé nohy. Ak vás čaká letná svadba, ktorá sa bude odohrávať v záhrade či zámockom parku, krátke šaty vôbec nie sú zlou voľnou. Doplňte ich pôsobivými topánkami a zabezpečíte si tak dokonalý look ako má aj Ivana.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ivana Gáborík a Katka Jakeš si nájdu vždy čas na oslavu života: Aké maličkosti im vedia urobiť radosť?

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007, Veronika Vágnerová, strávila veľký deň svojej sestry v šatách z jemnej čipky. Takýto materiál je veľmi vhodný práve na letné mesiace. Nič nemôžete pokaziť ani tmavšou farbou, ako to spravila aj Veronika. Jemné vrstvenie vytváralo na šatách krásny objem a tancovalo sa jej v nich určite veľmi príjemne. Veronika si však svadobnú sezónu nevie predstaviť bez poriadneho stylistu. Aj s prípravou na túto udalosť jej pomáhal práve jej dobrý kamarát Patrik Suši Veselý.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Skúsená moderátorka Veronika Cifrová sa rozhodla túto svadobnú sezónu žiariť. Zvolila dve výrazné farby. Tzv. colour blocking je v súčasnej dobe veľmi populárny. Prikloňte sa k Veronikinmu štýlu a ponechajte zvyšok stylingu úplne jednoduchý.

Klementina Tomrecaj 

Kráska menom Klementina Tomreckaj stojí za dizajnovou značkou oblečenia WTF. Svoj vlastný model si obliekla aj na slávnostnú príležitosť, akou svadba rozhodne je. Asymetrické riešenie v oblasti dekoltu dodalo šatám na zaujímavosti. Doladila ich iba dlhými náušnicami, vďaka ktorým osviežila aj svoje tmavé vlasy.

Katarína Mánová

Farbou svadobnej sezóny 2018 je pre slovenské celebrity rozhodne červená. Túto farbu si vybrala aj Katarína Mánová, prvá vicemiss Miss Universe SR 2006 a sestra lekárky Aleny Pallovej. Jednoduché padavé šaty s hlbokým výstrihom doladila iba zlatými topánkami a kabelkou v rovnakej farbe.

Veronika a Daniela Nízlové

Sestry Nízlové, Veronika a Daniela, sa na prominentných svadbách ukazujú každý rok v rovnako zladených róbach. Sú tak vždy jedinečnými hostkami, ktoré žiaria v dave. Ich šaty sú vždy lichotia ich postave a zvýrazňujú vypracované krivky.

Ľubica Štepánová

Miss Universe SR 2012 Ľubicu Štepánovú, čaká tento rok veľká udalosť. Sama sa totiž stane nevestou a to nielen kvôli svadobnému foteniu, ktorých modelka podstúpila hneď niekoľko. So svojím partnerom sa však zabávala aj na svadbe svojich blízkych. Zladení boli na jednotku a Lubici Štepánovej hlavu zdobil aj trendy zapletaný účes.

Jeanette Borhyová

Hoci toto nie je fotky zo svadby, Miss Universre SR 2013, rozhodne vyzerá ako keby na jedno takú išla! Krásne krémové šaty doplnila iba výrazným opaskom. Vďaka nemu ukázala svoj osí pás a krásne predelila outfit na dve polovice. Jednoduchá úprava hladkých vlasov iba zdokonaľovala jej celkový bábikovský look.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Sexi Lucia Mokráňová si po boku partnera vylepšila svoju postavu: Toto sú cviky, ktoré nám spolu predviedli

Natália Selveková

Riaditeľka kliniky Natália Selveková sa veru na rodinnú udalosť poriadne nahodila. Kvetované šaty sú na letné slávnosti ako stvorené. K nim nemusíte hľadať žiadne ďalšie veľké doplnky, celú slávu zožnú za vás. Tak ako to bolo aj prípade Natálie.

- Najčítanejšie -