Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Sexi Lucia Mokráňová si po boku partnera vylepšila svoju postavu: Toto sú cviky, ktoré nám spolu predviedli

Slovenské celebrity

Fitness tréneri Lucia Mokráňová a jej partner Peter trávia spoločný čas aj pri samotnom cvičení. Vyskúšajte ich efektívne cviky vo dvojici aj s vaším partnerom a dostaňte sa na leto do formy.

Ak sa neviete prinútiť cvičiť a máte pocit, že so svojím telom už do leta aj tak veľa spraviť nestihnete, skúste ísť na to inak. Zapojte do cvičenia aj svojho partnera a vyskúšajte si, ako ľahšie a jednoduchšie sa cvičí v prípade, keď vás má kto podporiť a podržať. Pozrite, ako to tejto dvojici spolu pristane, no nie sú rozkošní?

Inšpirujte sa: VIDEO: Lucia Mokráňová a jej tipy na krásne bruško po tridsiatke: Predviedla cviky, na ktoré nedá dopustiť

Vo výbere cvikov sa neobmedzujte

Fitness trénerka Lucia Mokráňová nám pri cvičení so svojím partnerom, taktiež trénerom, Petrom Pätoprstým, ozrejmila, v čom spočíva základ cvičenia vo dvojici. „Nejde ani tak o výber samotných cvikov, ako o vzájomnú motiváciu,“ prezradila Lucia.

Mohlo by vás zaujímať: Niekoľko skvelých rád, ako sa zbaviť tukov: Musíte podporiť rast svalov, pričom správna strava tvorí 70% úspechu

Pri cvičení je však najlepšie zapájať skutočne celé telo. „Vybrali sme funkčné cviky, pri ktorých sme zapájali komplexne celé telo, či už ide o vrch tela, spodok alebo vnútorný stabilizačný aparát,“ vysvetlil nám Peter.

FEMINITY TV: Inšpirujte sa cvikmi vo dvojici od trénerov Lucie Mokráňovej a jej partnera Petra Pätoprstého

Množstvo opakovaní závisí od cvičiaceho

„Každý cvik by ste mali opakovať po tri série v pomere tridsať ku tridsať. Čiže tridsať sekúnd zaťaženie a tridsať sekúnd oddych, v závislosti od výkonu každého človeka. Podľa neho by som následne predlžoval zaťaženie a skracoval oddych,“ dodal Peter na záver.

Prečítajte si aj: Série 5 cvikov zostavené na základe vašej hmotnosti: Takto budete spáľovať tuky ešte do leta

Cvičíte aj vy so svojím partnerom?

spolu hlasovalo 66 ľudí

Áno
7
Nie
59

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus