Presunúť na hlavný obsah

Majú postavičky ako lusk! Dominika Ducová získala postavu snov, Michaela Kocianová má pri cvičení takúto oporu

Slovenské celebrity

Aj slovenské krásky sa občas musia motivovať do toho, aby sa hýbali. Inšpirujte sa tým, čo pomáha bojovať s lenivosťou práve im.

Dominika spraví chuť na beh aj toto

Krásnej modelke a moderátorke Fashion TV Dominike Ducovej spraví radosť skutočne každá maličkosť. A práve tá ju dokáže motivovať nielen v bežnom živote, ale aj k skvelým športovým výkonom. Občas stačí aj niečo také bežné, ako nové oblečenie na behanie a Dominika je okamžite na čerstvom vzduchu a poľahky zdolá aj 5 kilometrov. Čo poviete, nechceli by ste aj vy podobne jednoduchú dávku motivácie?

Inšpirujte sa: Exotické slovenské krásky, ktoré nás okúzlili svojím sexi vzhľadom: Kam siahajú ich korene?

Natália Glosíková tak pomáha svojmu kolenu

Aj keď to možno znie nereálne, tanečnica Natália Glosíková sa do každého tréningu motivuje hlavne nadobudnutím plného zravia. Svoje kolienko, s ktorým mala problémy chce dostať čo najskôr do formy, aj preto kombinuje cvičenie s wellnessom a plávaním. Práve to jej totiž s aktuálnymi problémami pomáha najviac.

Pre Karolínu sú motiváciou plavky

Aj keď by nikto neveril, že riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková na svojom tele tvrdo maká kvôli blížiacej sa plavkovej sezóne, aj to je jednou z jej motivácií. Jej postava je síce ukážková, ona sa chce však skutočne cítiť skvele a aj preto zopár hodín vo fitness centre neberie vôbec tragicky, práve naopak. Vždy s úsmevom zvláda každý jeden tréning.

Mohlo by vás zaujímať: Sexi celé plavky ako hot trend: Karolína Chomisteková a jej krivky, Natália Glosíková nemá konkurenciu

Michaela Kocinová s Lindou sú nerozlučné priateľky

A to aj čo sa týka cvičenia. Jedna pre druhú sú tou najväčšou motiváciou a je vidno, že tento typ cvičenie prináša výsledky. Spoločne sa totiž nielen zapotia, ale aj zasmejú, povedia si všetky novinky a ešte sú jedna pre druhú aj neuveriteľnou inšpiráciou. Kto by nechcel mať v posilňovni po svojom boku podobne naladenú kamarátku? Modelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová vyzerá naozaj skvele.

Soňa Skoncová cestuje a cvičí

Krásna moderátorka Soňa Skoncová má šport spojený s cestovaním, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou jej života. Kdekoľvek na planéte sa práve nachádza, nikdy si nezabudne pár tenisiek a športového oblečenia. Hýbať sa je pre ňu totiž neodmysliteľnou súčasťou života a aj objavovanie nových krajín je akousi motiváciou k tomu, aby sa opäť trošku zapotila pri nejakých tých cvikoch.

Nenechajte si ujsť: Soňa Skoncová to povedala na rovinu: Kvôli tomuto sa oplatí byť sama sebou aj s nedostatkami, za ktoré sa vám vysmievali

Veronika Cifrová-Ostrihoňová potrebuje vypnúť

Vždy vysmiata Veronika Cifrová sa do pohybu ani veľmi motivovať nemusí. Joga, ktorej sa venuje, jej pomáha nabrať nové sily, vyčistiť si hlavu, ale hlavne, je perfektným uvoľnením na boľavý chrbát. Komu by sa potom nechcelo do cvičenia, ak si športom pomôže zo zdravotných problémov? Možno si treba nájsť len ten správny spôsob, ako sa hýbať a všetko pôjde samo, čo myslíte?

Diskusia k článku

comments powered by Disqus