Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Lucia Mokráňová a jej tipy na krásne bruško po tridsiatke: Predviedla cviky, na ktoré nedá dopustiť

Feminity TV

Metabolizmus po tridsiatke sa spomaľuje a svalstvo tela prirodzene ochabuje. Vyskúšajte cviky, ktoré podľa sexi trénerky dokážu s vašou postavou skutočné zázraky.

Po tridsiatke na to treba ísť inak

Cvičenie síce vždy závisí hlavne od motivácie, s pribúdajúcim vekom sa predsa len chudne ťažšie. Náš metabolizmus sa po tridsiatke spomaľuje a svalstvo tela prirodzene ochabuje. Aj preto trénerka Lucia Mokráňová uprednostňuje v tomto prípade vysokointervalový tréning, pri ktorom sa zapájajú naozaj všetky svalové skupiny, z bruška sa chudne oveľa ľahšie, a metabolizmus je nútený zabrať.

Inšpirujte sa: Na svoje krivky sú hrdé: Pozrite si sexi, krásne a hlavne ženské postavy našich známych Sloveniek

„Po tridsiatke, a hlavne v prípade, keď má niekto sedavé zamestnanie, určite by som odporučila vysokointervalový intenzívny tréning, pri ktorom sa zápajájú všetky svalové skupiny a je zameraný hlavne na spaľovanie tuku. Najlepšie je absolvovať ho minimálne trikrát do týždňa, a to hodinu denne,“ vysvetlila nám Lucia, ktorá vysokointenzívne cviky praktizuje aj so svojimi klientkami, ktoré maju kvôli veku či iným predispozíciám problém schudnúť.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktorých postavy prešli príjemnými zmenami: Známa moderátorka nikdy nevyzerala lepšie

FEMINITY TV: Trénerka Lucia Mokráňová nám vysvetlila, ako dosiahnuť vyrysované bruško po tridsiatke a predviedla zostavu účinných cvikov

Krásne brucho dosiahnete len takto

Oblasť brucha veľmi súvisí aj s tým, čo jeme. Krásna trénerka však skôr ako jednotlivé potraviny, odporúča brať ohľad hlavne na množstvo, ktoré za deň skonzumujeme.

„Neexistuje žiadna zdravá a nezdravá potravina. Všetko záleží od množstva toho, čo zjeme. Brucho je však vo všeobecnosti veľmi diskutovaná téma. Ja ale stále hovorím, že môžeme spraviť aj desať skracovačiek na brucho a nikdy na ňom nebudeme mať kocky. Telo totiž chudne súmerne, treba zapájať viacej svalových partií a hlavne správne dýchať. Pretože správnym dýchaním, aj pri drepoch, chudneme aj zo samotného brucha,“ dodala Lucia na záver.

Prečítajte si aj: Vďaka týmto cvikom sa zbavíte opuchov nôh: Zacvičte si pre krajšie lýtka

Aj váš metabolizmus sa po tridsiatke spomalil?

spolu hlasovalo 130 ľudí

Áno
103
Nie
27

- Najčítanejšie -