Sexi celé plavky ako hot trend: Karolína Chomisteková a jej krivky, Natália Glosíková nemá konkurenciu

Trendom tohtoročnej letnej sezóny sú rozhodne celé plavky. Naše slovenské hviezdy vám však ukážu, aby ich nosiť štýlovo a byť pri tom trendy.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko vsadila na sexy biele plavky

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko vsadila na sexy biele plavky

Zdroj: instagram.com/karolinachomistek

Celé plavky sú po mnohé roky spájané už iba s tuctovým strihom a nudnou čiernou. Ženy ich začali nosiť, iba ak chceli skryť určité nedokonalosti svojho tela. Naše slovenské hviezdy však hovoria pravý opak! Celé plavky vedia byť podľa nich všetko ostatné, len nie nudné! Treba si vyberať modely so zaujímavým šnurovaním, výstrihmi či v netypických farebných kombináciách.

Prečítajte si tiež: Každá z nich má svoj štýl, ktorý preferuje: Anna Amenová v štýlovom klobúku a rifľovej bunde a ďalšie Slovenky

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková

Krásna brunetka rozhodne vie, ako nádherne vyzdvihnúť svoje opálenie. Dokonalú postavu zaobalila riaditeľka súťaže Miss Slovensko do jemnej bielej v spojení s vykrojenými plavkami s nápaditým šnurovaním. Karolína Chomisteková rozhodne vie, ako zostať trendy aj v celých plavkách. Jej model je jedným z najpútavejších a najžiadanejších v letnej sezóne.

Tenistka Dominika Navara Cibulková

Svoju postavu vie skvelá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková vždy doladiť a zvýrazniť jej proporcie. Má vo svojom šatníku množstvo plaviek a nesmú chýbať ani trendy celé. Farebná kombinácia ružovej a červenej predstavuje silnú dvojhru a strih týchto plaviek je na tenistke jednoducho sexi. 

Tanečníica Natália Glosíková

Mnohý by si mohli myslieť, že plavky v nude odtieňoch nemôžu zaujať. Na svojom vytancovanom tele však talentovaná Natália Glosíkova ukázala pravý opak. Tanečnica stavila na nenápadnú farbu, ale na skvelý strih. Takýmto štýlom vedia aj celé plavky zaujať a byť naším najštýlovejším kúskom. Výstrihy po bokoch a hlbší výstrih na hrudi krásne ukazoval jej dokonale opálenú pokožku.

Modelka Elite Bratislava Erika Palkovičová

Na vypracovanom tele mladej modelky by vyzeralo skvelo naozaj všetko. Kráska z Elite Bratislava Erika Palkovičová stavila tiež na netradičný strih a rôznorodosť farieb. Tmavá čierna tak vie byť skvelým osvieženým a rozhodne nie nudou. Odhalené brucho a časť chrbta pôsobia sexi dojmom a tvarujú už beztak bezchybnú modelkinu postavu.

Bývalá misska a podnikateľka Romana Škamlová

Biela nie je iba skvelou farbou pre brunetky. Aj blondínka, bývalá misska a podnikateľka Romana Škamlová zažiarila v bielom modeli. Štrikované plavky sú trendové a s výraznými detailmi tvoria určite nezabudnuteľný kúsok. Tento model je skvelý, ak si chcete krásne opáliť aj celý chrbát. Zaujímavými ich robí práve šnurovačka v prednej časti.

Mohlo by vás zaujímať: Nádherné postavy a sexi dlhé nohy Sloveniek: Soňa Skoncová a jej bezkonkurenčné krivky a ďalšie krásky

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa RomanaSkamlova® (@romanaskamlova),

Miss Universe SR 2009 Denisa Mendrejová

Slnečné lúče má rada aj Miss Universe SR z roku 2009 Denisa Mendrejová. Výrazná zelená farba skvelo dopĺňa jej farbu vlasov a lichotí jej bezchybnému telu. Blodnínka si však tiež vybrala odvážny kúsok s výstrihom na hrudi a na bokoch. 

Ktorá zo slovenských krások sa vám v celých plavkách páči najviac?

Karolína Chomisteková
45
Dominika Navara Cibulková
7
Natália Glosíková
194
Erika Palkovičová
10
Romana Škamlová
28
Denisa Mendrejová
12
Hlasovalo: 296

Foto:
instagram.com/karolinachomistek,instagram.com/deniska.mendrejova,instagram.com/romanaskamlova, instagram.com/eripalko,instagram.com/nataliaglosikova,instagram.com/barborafranekova, instagram.com/hotentoth, instagram.com/domicibulkova,
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba