Presunúť na hlavný obsah

Soňa Skoncová to povedala na rovinu: Kvôli tomuto sa oplatí byť sama sebou aj s nedostatkami, za ktoré sa vám vysmievali

Slovenské celebrity

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je jednou z najkrajších žien Slovenska. Nikdy by ste však neverili, kvôli čomu sa jej deti na základnej škole posmievali!

Krásna brunetka Soňa Skoncová je v slovenskom šoubiznise pokladaná za jednu z najkrajších dám. Obdivujeme nielen jej prejav pri jej moderátorskej profesii, ale aj žiarivú pleť a nádherne lesklé vlasy. Paradoxom je, že práve jedna z týchto maličkostí bola tou, kvôli ktorej v svojom detstve tak trpela. 

Prečítajte si tiež: Nádherné postavy a sexi dlhé nohy Sloveniek: Soňa Skoncová a jej bezkonkurenčné krivky a ďalšie krásky

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Ó pehy

Mnohé z nás ich majú. A tak isto sa vždy pri silnejšom dotyku slnečných lúčov objavia vo väčšom množstve aj na pokožke moderátorky Soni Skoncovej. Tento kedysi nedostatok krásy však dokázala premeniť na svoju najväčšiu prednosť. Od veku, ktorú mala na základnej škole dospela a pochopila, že reči detí, ktoré sa jej posmievali, sú nič platné! Sama pod svojou fotkou na instagrame ukázala ženám ako na to: 

„Na základke sa mi smiali že som pehavá. Že ma cez sitko vrabce okakali alebo ešte lepšie, že som grahamový chieb. Za svoje pehy som sa hanbila tak dlho a toľkokrát som si pre ne poplakala. Trvalo mi naozaj roky kým som si uvedomila že divná nie som a že som svojim spôsobom výnimočná. Mali ste aj vy vo svojom detstve nejaké fajnové prezývky?“

Vnútorná láska nadovšetko

Soňa Skoncová však v tom určite nie je sama! Mnohé z nás mali v detstve či v puberte určitú inakosť, ktorú mnohí v našom okolí vnímali ako nedostatok, či priam nepeknosť. Krásna moderátorka však hovorí stop! Nemôžeme sa riadiť mienkou školopovinných detí, ktorá však v nás mohla zanechať stopu. Každý kto takto posudzuje iných a pripisuje ich výzoru prívlastky ako škaredý či zvláštny, nie je spokojný sám so sebou. Dôležitou je práve preto vnútorná vyrovnanosť a láska, ktorú preukazujeme sama sebe.

Mohlo by vás zaujímať: Cvik, na ktorý nedá dopustiť Ivana Gáborík Surovcová: Toto kráska robí pre svoje ploché brucho

Koniec umelosti a hurá nedokonalostiam!

Každá sme iná a každá sme krásna. Práve preto velebme svoje inakosti a netypické znamienka krásy, jazvy či pehy. Tieto maličkosti sú tými, ktoré robia naše bytie jedinečnými a našu krásu neopakovateľnou. Žiadna plastická operácia či zásah do nášho výzoru nie je riešením! Musíme prijať samu seba a zveľaďovať to, o čom sme si možno dlhé roky mysleli, že je našou nedokonalosťou. Práve takýto prístup z nás urobí krajšie ženy, ale čo je viac, oveľa sebavedomejšie stvorenia, ktoré môžu vládnuť svetu. A Soňa Skoncová nám ide príkladom!

Čo si myslíte o tonto kroku Soni Skoncovej?

spolu hlasovalo 83 ľudí

- Najčítanejšie -