Presunúť na hlavný obsah

Nádherné postavy a sexi dlhé nohy Sloveniek: Soňa Skoncová a jej bezkonkurenčné krivky a ďalšie krásky

Slovenské celebrity

Naplno pracujú po celý rok a preto si vedia dopriať aj mimo dovolenkovej sezóny. Slovenské krásky si slnko užívajú v ešte krajšom prostredí a neváhajú svojimi fotkami potešiť nás všetkých.

Jar ešte iba ukazuje svoje pravé čaro, ale slovenské krásky už majú plavkovú sezónu. Ich krásne fotografie sú ozdobou sociálnych sietí a prinášajú do myslí závan toho pravého letného vánku, zloženého z nadšenia a radosti z prichádzajúcich slnečných dní. Zbierajte spolu s nami inšpiráciu na leto z najkrajších profilov slovenských celebrít.

Mohlo by Vás zaujímať: Hollywoodske krásky, ktoré majú rovnakú hmotnosť, no vyzerajú odlišne: Takto sa opticky líšia!

Lekárka Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová si vie naozaj dopriať! Jej láska k cestovaniu a krásnej prírode je známa a tentokrát si vychutnala luxus Spojených arabských emirátov. V Dubaji si užíva letné slnko, nedá dopustiť na vyvážený pitný režim a na krásnu letnú módu, do ktorej sa zahaľuje. Ikonické sú nielen jej obrovské slnečné okuliare, ktoré chránia zrak pred slnkom, ale aj veľké klobúky. 

Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová

Sympatická redaktorka a moderátorka Veroinka Cifrová Ostrihoňová cestuje so svojím manželom po celý rok. Takisto ako aj spomínaná Alena, neodolali s manželom ani Dubaju. Slnko v tvári Veronike určite prospieva. Jej pleť žiari a úsmev z tvári jej nezchádza ani po návrate do reality na Slovensku. 

Misska Kristína Činčurová

Krásna blondínka, ktorá je zároveň Miss Slovensko z roku 2016 Kristína Činčurová cestuje aj kvôli svojej práci. Mnohé kampane fotí aj v zahraničí, a preto je už na presuny medzi kontinentami zvyknutá. Miluje leto a slnko a aj na dovolenke zostáva aktívna a stále v najlepšej forme. 

Moderátorka Miriam Kalisová

Moderátorka Miriam Kalisová si dopriala v podobe exotiky na Srí Lanke. Svoje cesty dopĺňa o objavovanie typických lokálnych produktov a zákutí. Nedá dopustiť na praktické cestovné oblečenie, v ktorom zostáva štýlová a hlavne v pohodlí po celý deň. 

Moderátorka Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová je známa svojou láskou ku Kalifornii. Trávi tam svoj voľný čas, ktorý si medzi moderovaniami môže dopriať. Užíva si leto a slnečné lúče, ktoré jej dodávajú ešte viac na kráse. Je plná radosti a do sa odráža aj na jej fotografiách, ktorými zásobuje svoje sociálne siete. Srší z nich radosť a totálna letná pohoda! Radosť sa na ne pozerať!

Prečitajte si tiež: Tajomstvo krásy jednej z najkrajších Sloveniek Kristíny Činčurovej: Bez tohto si nevie predstaviť každodenný život

Modelka Erika Palkovičová

Kráska modelka Erika Palkovičová z Elite Bratislava je na cestách aj kvôli svojej práci. Je krásne štíhla po celý rok a čo viac, jej oddanosť jóge sa vypláca na netypických jógových pozíciách, ktoré si najviac užíva na slnečnej pláži. 

- Najčítanejšie -