Presunúť na hlavný obsah

Z nevinného dievčatka je už dvojnásobná mama: Nela Pocisková kvitne do krásy a materstvo jej veľmi pristane

Feminity

Hoci stále vyzerá ako teenegerka, z obľúbenej herečky a speváčky je už dvojnásobná mama. Pozrite sa spolu s nami, že materstvo skutočne žene pridáva na kráse. A Nela je toho jasným dôkazom.

Inšpirujte sa: Vždy dobre naladená Dara pozná recept na šťastie: Toto je podľa nej základom spokojnosti a harmónie

Krásna herečka a speváčka Nela Pocisková sa počas Veľkonočných sviatkov stala šťastnou dvojnásobnou mamou. Po synčekovi Hektorovi priviedla Nelka na svet dievčatko, ktoré dostalo netradičné meno Liliana.

A hoci druhé Nelino tehotenstvo bolo pre krásku a jej partnera Filipa, takým malým prekvapením, obaja vedia, že deti sú skutočný dar. Rodičia si mysleli, že medzi ich ratolesťami bude väčší vekový rozdiel, no osud to zariadil inak. Malý Hektor je už teraz ”veľkým” bratom.

Na Nelke však vidieť, že si úlohu mamy naozaj veľmi užíva. Vyzerá spokojne, šťastne a veľmi vyrovnane. A materstvo jej veľmi pristane. 

Aj keď momentálne musí ísť jej úspešná kariéra načas bokom, ťažkú hlavu si z toho kráska nerobí. Vie, že deti ju teraz potrebujú. No Nela sa so svojim talentom rozhodne nestratí. 

Mohlo by vás zaujímať: Sestry Heribanové sú obe šťastnými mamičkami: Výchovu majú možno rozdielnu, na toto však kladú obe dôraz

- Najčítanejšie -