Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa na roztomilé bábätká známych Sloveniek: Komu patrí tento rozkošný chlapček?

Slovenské celebrity

Tieto krásne, a úspešné ženy slovenského šoubiznisu sa len prednedávnom stali mamami.

Momentálne je medzi bábätkami známych mamičiek značná prevaha chlapcov.

Dominika Dadíková

Moderátorka Dominika Dadíková porodila len prednedávnom svoje prvé dieťa. Spolu s partnerom mu dali meno Leo. Už z fotografie je na prvý pohľad vidno, že z malého Lea raz vyrastie naozaj slušný lámač ženských sŕdc.

Prečítajte si: Toto sú skryté talenty detí známych osobností: Rastie speváčke Tine konkurencia?

Nela Pocisková

Herečke a speváčke Nele Pociskovej sa spolu s partnerom Filipom Tůmom narodil rozkošný syn Hektor. Nela si svoje súkromie už niekoľko rokov prísne stráži, a nezmenilo sa to ani po narodení synčeka. Malého Hektora ešte médiám oficiálne neukázala, a tak len ona sama vie, aký poklad má doma.

Barbora Števulová

Naša najlepšia snowboardistka Barbora Števulová vymenila na istý čas hory za rodičovské povinnosti. Svojmu partnerovi Tomášovi porodila len pred pár týždňami syna Tobiáša. Práve ona je šťastnou maminou babätka z titulnej fotografie. Možno raz aj z malého Tobiáša vyrastie úspešný športovec.

Tamara Šimončíková Heribanová

Aj známa spisovateľka Tamara Heribanová porodila svojmu manželovi Branislavovi Šimončíkovi malú Emíliu. Vyzerá to tak, že budú mať v budúcnosti obaja čo robiť, keď majú doma takúto malú krásnu princeznu. 

Prečítajte si: Talentovaná spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová prekvitá: Za všetko môže jej rodina!

Mirka Luberdová

Aj ku modelke Mirke Luberdovej priletel tento rok bocian v podobe krásnej dcérky Izabel. Mirka sa tak stala dvojnásobnou maminou, keďže doma má už niekoľko rokov malého syna Riška.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus