Presunúť na hlavný obsah

Z tohto okatého dievčatka vyrástla najmilovanejšia žena planéty: Hovorí vám niečo táto tvár?

Zahraničné celebrity

Máloktorá celebrita vyžarovala toľko, koľko ona. Žena, ktorá svojou prirodzenosťou a charizmou nemá dodnes konkurenciu.

Najsledovanejší pár súčasnosti Kate Middleton a princ William na seba strhávajú neustále pozornosť. Princezná Kate si totiž získala srdcia obrovskej populácie a istým spôsobom pripomína zosnulú Lady Di. Hoci od jej tragickej smrti uplynulo už niekoľko rokov, neustále sa v istých životných situáciách kráľovskej rodiny vynárajú spomienky na ňu. Obzvlášť s príchodom spomínanej Kate do kráľovskej rodiny a nedávno tiež malej princeznej Charlotte. 

Prečítajte si viac o kráľovskej rodine: Exkluzívne fotografie Kate Middleton zo súkromného archívu: Pozrite, aj ona je len obyčajná smrteľníčka

Bude princezničká Charlotte po Kate alebo prekvapí črtami po Diane?

Fotografia z detstva princeznej Diany hovorí jasne. Malé dievčatko s nevinným kukučom a skromnými nárokmi. Jediné, čo chcela Lady Di dosiahnuť, bola šťastná rodina a mier či láska pre všetkých na Zemi. Aj preto sa dobrovoľne angažovala v rôznych charitatívnych projektoch. Pomáhala ľuďom a detičkám bez domova, sirotám, chorým či menšinám. Štafetu po tragédii, ktorá ju zasiahla, prebral jej syn, princ William a vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton. 

Najkrajšie múdrosti princeznej Diany: Tieto myšlienky by si mal osvojiť každý z nás

Kým prvé dieťa, ktoré priviedla Kate na svet Williamovi bolo mužského rodu, dalo sa očakávať, že pár zatúži aj po dievčatku. Napokon sa tak stalo, hoci mnohí kritici apelovali na to, že kráľovská rodina by radšej privítala budúceho panovníka. Keď sa v máji tohto roku Charlotte narodila, svet sa tešil spolu s Kate. Necháme sa prekvapiť, či budúca princezná bude celá po Kate alebo zdedila niektoré z čŕt princeznej Diany. 

Neprehliadnite: Lady Diana a Kate Middleton: Na prvý pohľad rovnaké, no skutočnosť je iná!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe