Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton je druhýkrát tehotná: Okolo ich vzťahu s Williamom je však ešte stále veľa otáznikov!

Zahraničné celebrity

Kate Middleton a princ William tvoria doslova rozprávkový pár, aký túži zažiť nejeden z nás. Ich láska pôsobí navonok tak ideálne, že sa čoraz viac vynárajú špekulácie o tom, či je to také ružové aj v ich súkromí.

Svetom len nedávno obletela správa, že krásna vojvodkyňa z Cambridge je v požehnanom stave. Krátko po tom, ako oslávil malý princ George svoje prvé narodeniny sa teda v kráľovskej rodine tešia z ďalšej skvelej správy. Po troch mesiacoch od otehotnenia sa čoraz viac špekuluje o tom, že to bude malá princezná. Dokonalý život a to hneď po vstupe po oficiálnom spečatení ich lásky sobášom však vyvoláva množstvo špekulácií o ich vzťahu. Poďme si pripomenúť, ako to bolo pred kráľovskou svadbou.

Kate Middleton, tichá voda brehy myje

Je známe, že Kate Middleton pochádza z veľmi dobre situovanej rodiny a to, že jej snom bolo mať po svojom boku úspešného a zabezbečeného muža sa preto dalo očakávať. Málokto však tuší, že Kate sa dostala na rovnakú univerzitu St.Andrews ako princ William na poslednú chvíľu. Stalo sa tak po tom, čo sa dozvedela, že tam bude študovať práve princ. 

Zlé jazyky hovoria, že Kate už od začiatku robila všetko pre to, aby s princ do nej zaľúbil. Túžila po tom, aby jeho vyvolená bola práve ona. Po tom, čo spolu začali randiť, bol ich vzťah viac ako turbulentný. Stále sa rozchádzali a obidvaja si užívali na večierkoch až do skorých ranných hodín v prítomnosti iných potenciálnych partnerov. Keď sa Kate ocitla pred oltárom, ich vzťah a život sa otočil o 180 stupňov. Aspoň navonok. Zdá sa vám to trochu neuveriteľné?

Tajomstvo okolo „čakajúcej Katie“

Podobne je na tom aj autorka kontroverznej knihy „Kate: The future Queen“, Katie Nichollová, ktorá prezradila detaily o tom, ako to bolo. Princ William sa ženiť v takom mladom veku nechcel a vyhecovala ho k tomu matka Kate Middleton, Carole. Tá naňho tak tlačila, až sa to napokon uskutočnilo a z Kate sa stala (podobne ako z princeznej Diany) ešte obdivovanejšia bytosť ako samotný princ. Predtým ju však prezývali ako „čakajúcu Katie“. Táto prezývka jej prischla kvôli tomu, že sa silou mocou snažila o princovu pozornosť.

Veľa momentov nasvedčuje tomu, akoby to bola práve matka Kate Middleton, ktorá túžila po tom, aby sa jej dcéra stala princeznou. Takýto scenár by nebol prvý ani posledný na svete. Druhé dieťa je tiež niekedy symbolom snahy udržania si vzťahu, čo tiež nie je v tomto prípade vylúčené. Otázne je, ako zamieša karty to, keď by sa narodila malá princezná a nie princ. 

Pripomeňme si totiž aj to, že princezná Diana získala takú popularitu a obdiv po celom svete, že princ Charles bol z toho frustrovaný. Diana bola dokonalá a on bol vždy ten, ktorý „niečo pokazil“. V prípade Kate a malej princeznej sa tak môže sústrediť celá pozornosť populácie na tieto dve nežnejšie polovičky, s čím by sa iste ani princ William len tak ľahko nezmieril. Necháme sa prekvapiť, ako sa to celé bude vyvýjať.

Ak vás zaujíma život Kate Middleton viac, prečítajte si knihu Kate - budúca kráľovná. Objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

Myslíte si, že je niečo na tom, že mama Kate Middleton ju dotlačila k tomu, aby sa vydala za princa?

spolu hlasovalo 642 ľudí

Áno
362
Nie
280

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe