Presunúť na hlavný obsah

Najroztomilejšie momentky malého princa Georgea: Kráľovské dieťa tak, ako ste ho ešte nevideli!

Zahraničné celebrity

Malý princ George je stredobodom pozornosti už od momentu narodenia. Rastie ako z vody a fotografom sa podarilo zachytiť najkrajšie momenty kráľovskej rodiny!

Nie je to ešte ani rok, čo vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton porodila malého princa Georgea, ktorý kedˇprišiel na svet vážil 3,78 kg. Princ bol pokrstený ako George Alexander Louis v kaplnke Svätojakubského paláca. Prírastok do kráľovskej rodiny spôsobil ošiaľ po celom svete a množstvo mamičiek ostro sleduje vývoj tohto dieťatka. Kate bola a stále je ikonou mnohých žien a status mamičky jej množstvo fanúšikov zdvojnásobil.

Keďže malý George nemá ešte ani len rok, je pre manželský pár nesmierne dôležité, aby nebol príliš vystavovaný objektívu fotoaparátov. Až donedávna neboli publikované takmer žiadne fotografie od narodenia malého princa, no dnes je všetko inak. FEMINITY vám prináša pohľad do života kráľovskej rodiny, kde nesmú chýbať ani roztomilé a vtipné mimické výrazy tohto najmenšieho stvorenia.

Jeho výsosť princ George na obrázkoch

Jeho výsosť princ George mal na sebe počas krstín repliku krstnej košieľky z krajky a saténu, akú pre svoju dcéru nechala vyrobiť kráľovná Viktória v roku 1841. Princ George celý krst „ustál“, no jeho výraz tváre pôsobil dosť flegmaticky.

Malý princ George bol súčasťou plánovaných ciest a tak si vyskúšal už veľmi skoro aj lietanie v oblakoch. Pri vystupovaní z lietadla na letisku fúka vietor a tak sa nielen Kate, ale ani malý George nevyhol vtipnému vzhľadu. Zatiaľ čo jeho mamine zvidhlo sukňu, Georgeovi vytvoril vietor takúto feši ofinku. Jeho výraz hovorí za všetko.

Malý George patrí medzi tie deti, ktoré sa dokážu zahrať aj sami. Ak sa mu však niečo nepáči, dá to patrične najavo. A to nemá ešte ani rok.

Princ George je naozaj mamičkin maznáčik. Práve v jej prítomnosti sa jeho výraz mení na neviniatko. Pozrite, ako sa hrá s vlasmi Kate a dokonca si ich dáva do úst za jej chrbtom. No nie je rozkošný?

Maximálne nevinný výraz a dotyky svojej mamičky. Na tejto snímke je jeho výsosť princ George naozaj na spapanie.

Spokojnosť nadovšetko. Na mamičkinej hrudi je mu najlepšie, veď posúďte sami. Jeho šibalský úsmev hovorí za všetko.

Ak vás zaujíma život Kate Middleton viac, prečítajte si knihu Kate - budúca kráľovná. Objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

Je podľa vás malý princ George rozkošný?

spolu hlasovalo 1094 ľudí

Áno
1059
Nie
35

- Najčítanejšie -