Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite si, s akými mužmi randila pred Williamom

Zahraničné celebrity

S kým randila Kate Middleton predtým, než spoznala svojho princa na bielom koni? Po týchto pánoch sa nemuselo pátrať, vojvodkyňa z Cambridge ich totiž prezradila sama!

Srdce Kate Middleton už patrí princovi Williamovi, ktorý musel o brunetku poriadne zabojovať. Raz si už totiž dali pauzu a ak si myslíte, že pár z kráľovskej rodiny predtým nikoho po svojom boku nemal, ste na omyle. Toto sú muži, s ktorými kedysi randila slávna Kate Middleton.

Willem Marx

Úspečný žurnalista, ktorý bol prvou láskou Kate Middleton s ňou zostal vo veľmi blízkom priateľstve. V roku 2008 boli dokonca spoločne prichytení ako odchádzajú z baru, kde pretancovali celú noc a niečo aj popili. Mladík napokon našiel lásku, ktorá je vraj typovo veľmi podobná práve vojvodkyni z Cambridge.

Henry Ropner

Henry Ropner sa ujal nežnej Kate v čase, keď sa rozišla s princom Williamom v roku 2007 a to krátko po ich rozchode, asi 2 mesiace. Kate sa po rozchode s princom objavovala výsostne v jeho obľúbených kluboch a to aj v prítomnosti iných mužov. Podľa dailymail.co.uk sa hovorilo o tom, že ho chcela provokovať. 

Rupert Finch

Bývalý priateľ Kate Middleton z univerzity je dnes právnik a ženatý. Do Kate sa zaľúbil v poslednom ročníku, keď vojvodkyňa na univerzitu ešte len nastúpila. Ich románik trval len necelý rok a spomedzi všetkých jej partnerov bol najstarší. Napokon sa jeho životnou láskou stala slečna na fotografii.

Princ William

Napriek jednému rozchodu sa napokon podarilo získať srdce Kate Middleton práve Willliamovi. Ten musel o túto žiadanú krásku zabojovať. Krátko po tom sa už rysovala veľkolepá historická udalosť v podobe sobáša a neskôr aj prvého potomka. Kráľovský pár je populárny po celom svete a ľudia ich majú veľmi radi. Z pobláznenej Kate sa tak stala dáma v pravom slova zmysle.

Ak vás zaujíma život Kate Middleton viac, prečítajte si knihu Kate - budúca kráľovná. Objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

- Najčítanejšie -