Presunúť na hlavný obsah

Porcelánové bábiky: Tieto hviezdy sa opaľovaniu vyhýbajú - pre toto sú na svoju bledú pokožku pyšné!

Zahraničné celebrity

Je všeobecne známe, že hviezdy túžia ostať navždy mladé a krásne. V honbe za týmto cieľom odmietajú slnečné lúče a opaľovanie.

Nie všetky krásky túžia po snedej pokožke, ktorá je snom takmer každej z nás. Niektoré sa zámerne slnku a slnečným lúčom stránia v snahe udržat pleť mladú a „fresh“. Nicole Kidman, Julianne Moore, Cate Blanchett či Anne Hathaway sa už roky neopaľujú, stavili na porcelánový odtieň, ktorý milujú aj ženy s aristokratickými koreňmi a modrou krvou. Tie už dávno pradávno vedeli, že slnečné žiarenie a jeho škodlivé vplyvy pôsobia na vysúšanie pokožky, a tým aj urýchľujú starnutie.

Biela ako značka

Niektoré celebrity však na „bielom“ imidži postavili svoju kariéru. Napríklad taká Gwen Stefani už na začiatku kariéry vedela, že prirodzená pokožka nepobozkaná slnkom bude hitom a udrží ju mladou na oveľa dlhší čas. Iný prípad je Rooney Mara, ktorá si na svojej inakosti, spôsobenej práve bledou pokožkou, postavila kariéru. Jej vzhľad totiž vôbec nie je tuctový, a snehobiela pleť spolu s výrazným obočím z nej robia vyhľadávanú herečku.

Nazrite do našej fotogalérie a zistite, ktoré ďalšie hviezdy dali opaľovaniu stopku.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe