Presunúť na hlavný obsah

Pehaté krásky sú nesmierne sexi: Kým kedysi boli na posmech, dnes si pehy ženy maľujú

Krása

Milované a nenávidené zároveň. Pehy sa toto leto tešia veľkému obdivu a ženy, ktorým ich nenadelila príroda, si ich môžu s radosťou denne líčiť.

 

Za túto milú ozdobu sa rozhodne netreba hanbiť. Práve naopak. Veď sa nimi pýšia tie najkrajšie tváre Hollywoodu! A tie, ktoré ich nemajú, si ich sem-tam doprajú pomocou kozmetických „vychytávok“. Tieto ženy sú žiadané, odlišné a sexi. Zo svojej „nedokonalosti“ urobili výhodu, vďaka ktorej sú jedinečné.

Za pehy sa zvyčajne „ďakuje“ prírode, ktorá ich dopraje väčšinou svetlým typom žien s blond a ryšavými vlasmi. To, kvôli čomu sú v mladosti dievčatá nešťastné, je v dospelosti považované za veľmi sexi „benefit“. Módne prehliadky a filmové plátna sú plné krásnych dievčat, ktorých tvár zdobia malé, roztomilé bodky.

Aj keď pehy znamenajú miernu poruchu pigmentácie, muži ich považujú za zvodný doplnok prirodzenej ženskej krásy. Pehavý nos alebo líčka im pripomínajú nežnosť a jemnosť ženy, no zároveň v nich vzbudzujú túžbu a hriešne myšlienky.

Feminity TIP

Ak sa nemôžete pochváliť týmto detailom, nezúfajte. Kozmetika prináša množstvo možností, ako si "zaobstarať" už takmer čokoľvek. Ak máte chuť trošku experimentovať a oživiť svoju bežnú vizáž, vyskúšajte si pehy nakresliť. Je to veľmi jednoduché a uvidíte, že reakcie okolia budú viac, ako pozitívne.

Zvoľte ceruzku, ktorá je o dva až tri odtiene svetlejšia, ako vaše obočie. Jemne ju otupte, aby bol výsledok prirodzenejší a kreslite bodky v oblasti nosa a líčok. Keď sa vám výsledok bude páčiť, vezmite púder a opatrne prejdite po pehách tak, aby sa vám nerozmazali. 

Pozor, neodporúčame pri veľmi vysokých teplotách, nakoľko by sa mohli pehy rozmazať a výsledok by nebol pekný a sexi, ale niekoho by ste zaručene pobavili.

Vedeli ste, že...?

Odborníci priniesli pohľad z inej strany, ktorý majiteľky pehavých noštekov a líčok určite poteší. Pehavá pleť ostáva dlhšie svieža a mladá, pretože starne až o sedem rokov pomalšie, ako „obyčajná“.

 

- Najčítanejšie -