Presunúť na hlavný obsah

Neprehliadnuteľná Andrea Verešová je v tej najlepšej forme: Môže za to táto kombinácia aktivít, ktorej podľahla

Slovenské celebrity

Krásna modelka a dvojnásobná mamička si už dlhé roky udržuje krásnu postavu. Posledné mesiace však vyzerá naozaj bezchybne a môže za to toto.

Nielen joga ju robí krásnou

Modelka, ktorá je pre mnohých mužov stelesnením krásy a pre ženy sa čoraz viac stáva akoby symbolom toho, ako môže matka dvoch detí s úspešnou kariérou vyzerať, si už roky udržuje naozaj ukážkovú postavu. Nie je žiadnym tajomstvom, že svoje ladné krivky nadobúda Andrea nielen na základe genetiky, ale aj mimoriadne tvrdou prácou, ktorej súčasťou je aj cvičenie jogy. Tomuto športu, ktorý sa už dávno nezameriava len na relaxáciu, podľahla pred mnohými rokmi a doteraz je jeho obrovskou fanúšičkou.

Prečítajte si aj: Krásna modelka Andrea Verešová si užíva rozprávkový život: Francúzsko k nej dokonale sadlo!

Už dávno sa však nevenuje len tej. Posledné mesiace pridala k svojmu tréningu ešte niečo navyše a na jej postave, ktorá bola už aj predtým dokonalá, je aj napriek tomu rozdiel naozaj viditeľný. Ani gram tuku navyše a skutočne vyrysované svaly, dosiahla na základe kombinácie viacerých aktivít.

Nenechajte si ujsť: Andrea Verešová si svoju postavu drží už dlhé roky: Čím je staršia, tým viac vníma dôležitosť tejto jednej vec

Voda je jej živel

Andrea sa priznala, že aj napriek svojej kariére modelky a telu, ktoré jej závidí nejedna žena, prvé fotenie po zime je aj pre ňu výzva. Tentokrát sa však na všetko vopred dôkladne pripravila a už niekoľko mesiacov sa pravidelne venuje plávaniu. Miluje vodu a tento druh pohybu je jej najobľúbenejším kardiom, keďže si k účinnému a v poslednej dobe tak často skloňovanému behu nejak nenašla cestu. 

Cvičí skutočne pravidelne

K spaľovaniu tukov treba pridať aj silové cvičenia. Aj preto si ich Andrea dopraje skutočne často, dokonca dvakrát denne. Tento typ športovania je síce náročný na čas a nedá sa povedať, že si ho môže dovoliť skutočne každý, treba sa však snažiť udržať určitú pravideľnosť. Každé cvičenie totiž v prípade, že chcete vidieť skutočné výsledky, potrebuje svoju pravideľnosť.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra Andrey Verešovej a jej obrovský talent: Neuveríte, akému športu sa venuje tento anjelik!

 

Back in shape

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

A aby sme nezabudli na hru vo dvojici

Andrea sa navyše začala venovať aj tenisu. Tento šport, ktorý sa dá hrať vo dvojici či vo štvrici je totiž neuveriteľne prirodzeným spojením kardia a silového tréningu, hlavne čo sa týka oblasti nôh a rúk. Netreba sa do neho nútiť tak veľmi, ako to občas býva pri tréningoch v posilňovni a výsledky sa časo dostavia aj samé. Jej postava je toho jasným dôkazom, no nie?


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus