Presunúť na hlavný obsah

Dlhonohá blondínka Ivana Kičikoleva a cvičenie, na ktoré nedá dopustiť: Nejde len o telo, prvoradé je niečo iné

Slovenské celebrity

Krásna modelka a tanečnica Ivana Kičikoleva má dokonalú postavu. Jej tajomstvo tkvie v spojení športov a v namáhaní celého tela.

Nie každá modelka zostáva dlhodobo iba pri modelingu. Pre krásnu blondínku Ivanu Kičikolevu je jej súčasná práca vykúpením. Samozrejme, ešte doteraz predvádza tie najkrajšie modely na prehliadkach a venovala sa tancu, avšak okrem toho sa venuje svojmu veľkému šťastiu

Prečítajte si tiež: Dara Rolins má krásne telo takmer celý život: Čokoládu a zmrzlinu si síce zakaždým neodopiera, no háčik je v tomto

Základ je v hlave

Dennodenne pomáha ženám budovať sebavedomie a zlepšovať ich pozíciu vo svete. Krásna Ivana sa dala na organizáciu podujatí pre ženy pod názvom Super Feel, ktoré každým jedným razom informujú o novinkách a možnostiach, ktoré svet ponúka. Prepája svoje kreatívne myslenie s možnosťou získavať informácie z rôznych strán a tak dopomáhať hlavne psychickej pohode, ktorá je základom každého šťastného života. Je súčasťou bazárov zo sveta módy a aj množstva akcií zameraných na zdravý životný štýl či pozitívne myslenie.

Svieža aj na cestách

Svoj osobný život si Ivana užíva v neustálom pohybe a presune. Veľa cestuje a aj na svojich cestách objavuje nepoznané. Má rada exotické krajiny a chutné fitness jedlo, ktoré je v zahraničí populárne. Prešla si vlastnými zdravotnými problémami, ale nezanevrela ani na šport. Aj keď nemôže vykonávať, to, čo milovala najviac, nikdy jej nechýba pozitívna energia a úsmev na tvári. Ivana Kičikoleva zbožňuje pokojnú jógu. Pri nej vždy dokáže vypnúť a zresetovať svoju myseľ.

​Mohlo by vás zaujímať: Skrášľujúci zázrak podľa Márie Čírovej: Túto luxusnú ozdravovaciu kúru by dopriala každej jednej žene!

Týmto cvičením by chcela inšpirovať aj vás

Blondínka vyzerá stále úplne úžasne. Jej pleť žiari a má radosť zo života, čo je veľmi inšpiratívne, obzvlášť v dnešnom svete, kedy ľudia majú všetko, no sú večne nespokojní. Jej postava je neustále bezchybná a aj napriek zdravotným ťažkostiam, ktoré prekonala, má stále blízko k cvičeniu. Venuje sa mu vždy, keď jej to jej telo dovolí. Tento cvik Ivana zdieľala na svojich sociálnych sieťach, preto aj vy neváhajte a inšpirujte sa spolu s ňou. Precvičíte si tak celé telo a pomaličky sa dostanete do tej najlepšej letnej formy. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe