Presunúť na hlavný obsah

Skrášľujúci zázrak podľa Márie Čírovej: Túto luxusnú ozdravovaciu kúru by dopriala každej jednej žene!

Slovenské celebrity

Krásna speváčka Mária Čírová prežíva veľmi produktívne obdobie. Tvorí svoje single a nielen nimi žne úspechy. Nedávno sa podelila o skutočný zázrak pre telo.

Cestovanie si po úspešných dňoch svojej práce priam užíva. Speváčka Mária Čírová má čistú radosť zo života, keď dokáže spájať svoje najväčšie vášne. Dovolenku so svojou rodinou pokladá vždy za splnenie sna. Ich posledná sa konala na exotických Malých divách. Blondínka neváhala a užila si nielen krásne prostredie ostrova, ale aj omladzovaciu kúru, ktorú by dopriala naozaj každej žene!

Prečítajte si tiež: Očarujúca Silvia mení ženy na modelky: Sama by pritom pred objektívom uspela, svojou krásou vás ohúri

Exotické ovocie dokáže zázraky!

Mária Čírová sa na Malých divách oddala skúseným rukám tamojších kozmetičiek. Kráska si na svoju pleť dala urobiť jedinečnú kúru, ktorá u nás ešte nie je úplne objavená. Spája pôžitok z teplého kokosového oleja a jeho omamnej vône

Svieža pleť si žiada prísun vitamínov

Kokos je ovocie, ktoré sa v exotických krajinách vyskytuje bežne. Preto nie je vôbec zvláštne, že sa začlenil nielen do jedálnička ale aj do kozmetických prípravkov v rezortoch. Obsahuje množstvo vitamínov a pleti prospešných látok, ktoré ju nielen krásne hydratujú, ale zabraňujú aj jej starnutiu. Okrem iného má kokos aj revitalizačné účinky, takže dokáže doplniť potrebnú silu bunkám. 

Túto kúru by dopriala každej žene!

Krásna pleť a žiarivé vlasy Márie Čírovej hovoria za všetko. Neváhajte ani vy a pripravte si takýto ozdravujúci zážitok aj doma. V obchodných reťazcoch dostanete kúpiť kokosový olej, ktorý môžete zohriať na príjemnú teplotu. Takto spracovaný olej si vmasírujte do pokožky tváre ale aj do vlasov. Nechajte ho pôsobiť celú noc a ráno si svoje vlásky umyte. Podobnú kúru môžete aplikovať kľudne raz do týždňa. Toto exotické ovocie dokáže pred letom s vašou hrivou urobiť zázraky.

Mohlo by vás zaujímať: Exotika českej krásky: Tieto letné outfity Moniky Bagárovej potrebujete aj vy vo svojom šatníku

Sila mora je jej spásou 

Speváčka Mária Čírová sa na svojich cestách vždy úplne zresetuje. Jej najobľúbenejšou kombináciou je čerstvý morský vzduch a samozrejme slaná voda, ktorá má na telo prospešné účinky. Ak slaná voda vysuší jej vlásky, práve vtedy môže na rad prísť kokosový olej, ktorý dokáže skvelo pomôcť aj vo vlasovej starostlivosti. Blondínka si aj so svojou dcérkou užíva dni na slniečku a aj bez make upu jej to veľmi pristane. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus