Presunúť na hlavný obsah

Ploché brucho známych Sloveniek: Modelka Eva Cvopová a ďalšie krásky nedajú dopustiť na toto cvičenie

Slovenské celebrity

Krásne slovenské modelky si vyskúšali cvičenie na megaformeri, poctivú drinu, vďaka ktorej posilňujú celé telo a tak ich jednotlivé ženské partie vyzerajú bezkonkurenčne.

Eve Cvopovej megaformer úplne zmenil život

Podľa vlastných slov modelky, Evy Cvopovej, ktorá dala cvičenie na tomto prístroji do pozornosti aj ostatným na Slovensku, megaformer nahrádza ľuďom posilňovňu: „Je to plnohodnotný workout, ktorý je omnoho efektívnejší ako cvičenie s činkami, ak sa človek zameriava na spevňovanie a tvarovanie svalov, pretože ním posilňujete také partie, ktoré bežným cvičením precvičiť neviete.“ Keďže Eva na ňom cvičí už dlhých 7 rokov, rozhodne vie, čo hovorí a najmä jej brušné svaly sú toho perfektným dôkazom. 

Mohlo by vás zaujímať: Cvik, na ktorý nedá dopustiť Ivana Gáborík Surovcová: Toto kráska robí pre svoje ploché brucho

Mirka Luberdová sa ním snaží napraviť aj chrbát 

Modelka a milovníčka zdravého varenia Mirka Luberdová toto cvičenie tiež vyskúšala a na svojom instagrame popritom objasnila, že aj týmto spôsobom sa snaží dať dokopy svoju chrbticu, ktorá ju často bolieva. No cvičením na megaformeri si okrem chrbtice jednoznačne posilňuje aj svoju postavu, ktorá vyzerá v kombinácii so zdravým stravovaním naozaj výborne. 

Čítajte tiež: Miriam Kalisová či Kristína Farkašová si takto formujú svoje figúry: Ladné pohyby z nich urobili celkom iné ženy 

Romana Škamlová mu vraj prepadla

Ďalšia modelka Romana Škamlová aj podnikateľka v jednom, vraj cvičeniu na megaformeri prepadla podobne ako jej kolegyňa Eva Cvopová. Jednu momentku si Romana urobila priamo na tomto prístroji. Jej driek je rovnako dôkazom, že poctivá drina sa jej vypláca. Preto sa môže pochváliť tiež perfektnými zábermi aj mimo posilky. 

Neprehliadnite: Slovenské krásky trochu inak: Soňa Skoncová či Dominika Navara Cibulková si obľúbili túto športovú aktivit

Kristína Krajčírová si ho vyskúšala tiež  

Megaformer si vyskúšala aj ďalšia slovenská modelka a bývalá misska, Kristína Krajčírová, ktorá si spoločne s Evou Cvopovou a ďalšími urobila po cvičení aj takúto momentku.

Hoci jej telo vždy vyzeralo skvele vďaka pravidelnému pohybu, svoje brušné svaly a iné časti tela si megaformerom rozhodne ešte viac spevnila. Tu je rovnako dôkaz.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe