VIDEO: Inšpiratívna Karolína Chomisteková o svojom fit režime: Touto ideou sa riadi pri cvičení!

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková je známa svojím zdravým životným štýlom a vášňou k športu. Pre Feminity prezradila, akou ideou sa pri cvičení a zdravom stravovaní riadi a tiež to, čo patrí k jej najobľúbenejšej pohybovej činnosti.

Karolína patrí ku krásnym a inšpiratívnym ženám, ktoré nedajú dopustiť na pravidelný pohyb

Karolína patrí ku krásnym a inšpiratívnym ženám, ktoré nedajú dopustiť na pravidelný pohyb

Zdroj: instagram.com/karolinachomistek

Pri rozhovore s krásnou a inšpiratívnou Slovenkou Karolínou sme sa dozvedeli viac o jej zdravých návykoch v súvislosti s pravidelným pohybom a stravovaním. Jedna z najkrajších Sloveniek nás nielen inšpirovala, ale aj motivovala svojou ideou o vyváženosti a rovnováhe človeka. 

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky v sexi pyžamách: Najkrajšia Slovenka stavila na satén, Mária Havranová v chutných podkolienkach

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s krásnou Karolínou Chomistekovou a inšpirujte sa jej fit režimom

Rada skúša nové veci

Karolína patrí k typom žien, ktoré nedajú dopustiť na pravidelný pohyb a rovnováhu tela. Zaujímalo nás teda, akým typom cvičení podľahla najviac. „Rada skúšam nové veci a keď objavím nejaký nový spôsob cvičenia. Nie som však zástanca toho, že nebudem nič robiť a ten prístroj urobí niečo za mňa. Skôr som však na kardio, než posilňovacie cviky, asi ako každá žena,“ začala s úsmevom.

Prirodzený pohyb

Medzi jej najobľúbenejší kardio pohyb považuje tieto dve aktivity. „Milujem beh, čo je pre mňa úplne prirodzený pohyb. Potom mám veľmi rada švihadlo, čo je tiež taká super vec, keďže je to kardio a človek si pri ňom posilní všetky partie tela,“ inšpirovala nás. 

Dopraje si aj sladkú odmenu

So zdravým životným štýlom a pohybom ide ruka v ruke aj zdravé stravovanie a my sme chceli vedieť názor riaditeľky Miss Slovensko na túto tému. Svojou úprimnou odpoveďou nás milo prekvapila a získala si ešte väčšie sympatie. „Naučila som sa počúvať svoje telo a viem, že po niektorých kombináciách sa necítim dobre. Mám však samozrejme aj klasické cheat days, kedy si doprajem hlavne nejaké sladké. Milujem také tie lávové koláčiky a tieto dobroty, ktorým nikdy neodolám,“ odpovedala úprimne.

Inšpirujte sa: Dokonalé telo nie je zadarmo: Aké cviky robí v posilňovni Andrea Verešová či Ivana Gáborík Surovcová?

Harmónia a balans

Ako riaditeľka súťaže krásy má pod drobnohľadom aj finalistky, ktoré bojujú o titul Miss Slovensko. Dohliada teda na to, aby bol zdravý životný štýl aj ich súčasťou? „Samozrejme, že to odporúčam dievčatám, pretože som zástanca toho, aby žena vyzerala dobre vyšportovaná, aby mala pekne spevnené telo. Podľa mňa je zdravé, aby sa človek venoval športu a mal správnu harmóniu a balans,“ uzavrela motivačnými slovami.

Foto:
instagram.com/karolinachomistek, Vlado Anjel, Archív Reebok, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba