Dara Rolins má krásne telo takmer celý život: Čokoládu a zmrzlinu si síce zakaždým neodopiera, no háčik je v tomto

Speváčka Dara Rolins si celý život udržuje úžasne vyšportovanú postavu. Sama však tvrdí, že v tom nie sú žiadne kúzla ani triky.

Krásna speváčka Dara Rolins vie, čo jej telo potrebuje na to, aby ho udržala vo forme

Krásna speváčka Dara Rolins vie, čo jej telo potrebuje na to, aby ho udržala vo forme

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Drastické diéty nedrží, ale...

Nikto si snáď vysmiatu speváčku a mamu krásnej Laury nepamätá inak, ako s tehličkami na bruchu a pevnými vyšportovanými nohami. Večné otázky, ako to robí a čo stojí za jej nezmenenými krivkami ani po pôrode či so zvyšujúcim sa vekom, však zdá sa nikdy neustanú. Kvôli tomu sa speváčka neustále snaží o osvetu a pomocou svojich sociálnych sietí podporuje ostatné ženy v tom, aby si čo sa týka chudnutia či udržania váhy šli za svojimi snami. A aj preto sa občas o svoje tipy a triky podelí.

Nenechajte si ujsť: Bozkávanie pod rozkvitnutou čerešňou: Nádherná Tereza Maxová, Romana Škamlová ukázala (ne)čakanú lásku

Nie je v tom však podľa nej žiaden veľký fígeľ. Speváčka nedrží žiadne drastické diéty a ani si veci vyslovene neodopiera, ak má na ne chuť. Pozná ale mieru a vie, čo chce. Sama sa na margo svojho jedálnička vyjadrila celkom jednoducho a jasne. „Pýtate sa stále dookola ako to robím, celoživotne plus mínus rovnaké číslo džín? No, nejem “kraviny”. Pečivo a sladké. Ale že takmer vôbec, priznávam. Z toho druhého si občas dzobnem. Čokoláde a zmrzline neodolám, ale žiadne veľké a časté boje nezvádzam. Viem, čo chcem. Jednoducho ma nebavia špeky. A aj to moje telo vyzerá lepšie s plochým bruchom. Myslím, že zrelá žena by proste mala na seba byť o niečo prísnejšia. V prípade, že rieši postavu a túži po vyrysovanom tele. Žiadne extra triky za tým vážne nehľadajte. Kvalitné jedlo a pohyb,“  prezradila na svojom Instagrame speváčka, ktorá už roky vyzerá stále rovnako skvele.

Každý má limity a tie by mal počúvať

Síce je poďla Dary normálne snažiť sa dosiahnuť vysnenú postavu a brať si niekoho telo za vzor, stále trvá na tom, že sa každá z nás rodí s určitou predispozíciou a každé telo je individuálne. Preto by sme sa mali milovať také, aké sme a namiesto honby za postavou, akú vidíme v časopisoch a v reklamách, by sme sa mali snažíť byť spokojné vo svojom vlastnom zdravom tele a snažiť sa dosiahnuť svoje vlastné maximum. „Ak (vzory) fungujú ako inšpirácia, motivácia, poradenský zdroj - hurá. V opačnom prípade je to už v samej podstate zle volená cesta ako byť zdrava a šťastná v svojom REÁLNOM tele aj svete,  dodala speváčka.

Mohlo by vás zaujímať: Skrášľujúci zázrak podľa Márie Čírovej: Túto luxusnú ozdravovaciu kúru by dopriala každej jednej žene!

Miluje jogu a prechádzky

Aj preto verí, že by si mal každý nájsť to, čo ho napĺňa a baví. Či už to bude, rovnako ako v jej prípade joga alebo prechádzky lesom, alebo len večerné venčenie psíka, každý pohyb v kombinácii s plnohodnotným jedlom má význam a jeho výsledky sa dostavia. Nikto z nás, a ani Dara, nie je predsa stopercetný a občasný kúsok čokolády či kopček zmrzliny nikoho nezabil. Treba však vedieť, kedy prestať alebo ísť prebitočné kalórie trošku vybehať.

Inšpirujte sa: Krásna modelka Andrea Verešová si užíva rozprávkový život: Francúzsko k nej dokonale sadlo!

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba