Presunúť na hlavný obsah

Pôvabná doktorka Sandra Rozborilová: Manželka Vila Rozborila kvitne do krásy aj vďaka týmto outfitom

Slovenské celebrity

Manželka známeho moderátora Vila Rozborila, Sandra, je dáma ako sa patrí. Medzi jej vášne neodmysliteľne patrí aj móda. Ukazuje to na každej akcii, práve dôkladným výberom oblečenia.

Pani doktorka. Aj tak by sa dala nazvať manželka moderátora Vila Roborila. Alexandra, alebo skrátene, Sandra Rozborilová však rozhodne nie je iba lekárkou v bielom plášti. Táto krásna žena má blízko aj k farbám a jedinečnosti. Uznáva práve taký štýl, ktorý jej sedí najlepšie - teda vie si obliecť čokoľvek a hľadí pritom nielen na trendy, ale aj na veci, ktoré sú jej samej blízke. Toto sú outfity, ktorými zaujala našu pozornosť.

Prečítajte si tiež: Tieto Slovenky si na svoj vzhľad potrpia: Silvia Chovancová Lakatošová, Kristína Kormúthová sa s módou vie vyhrať

Farby, farbičky

Keďže väčšinu svojho pracovného dňa trávi doktorka Sandra Rozborilová práve v bielej, nebojí sa vo voľnom čase vyblázniť ani s farbami. Svieži look je pre ňu typický. Sandra pritom nie že žiadny fanúšik pasteliek. Obľubuje sýte farby, plné jasu. K jej milému výzoru tento krásny kontrast jednoznačne pasuje! Veľkým plusom je u Sandry aj farebné kombinovanie, ktorého sa naozaj vie zhostiť majstrovsky. Kto by si bol pomyslel, že jasná zelená a modrá idú tak dobre k sebe!

Skrýva v sebe dievčatko

Prednedávnom sa Sandra Rozborilov ukázala aj s farebnými vlasmi! Nie je to typická voľba žien, ktoré sú staršie ako násť ročné, avšak musíme konštatovať, že doktorke Sandre tento účes pristal. V jej tvári je stále kus dievčaťa, ako keby vôbec nestarla. Jemné ružové vlasy preto krásne hrali s jej dievčenskou podstatou.

Drsná rebelka

Od dievčatka má tento look poriadne ďaleko. Pani Sandra Rozborilová môže byť právom hrdá na svoje fashion kreácie. Dokáže sa premieňať ako skúsený módny chameleón. Celokoženný outfit je v krásnom kontraste s jej blond vlasmi a my takýto voľnočasový oblečok neskutočne chválime.

Nežná kráska v bielom

Pri západe slnka sa krásna Sandra Rozborilová ukázala v nežnej bielej. Skladaná plisovaná sukňa je veľkým trendom tohto roka, preto dúfame, že ju skúsená doktorka ešte opäť vytiahne aj do bratislavských ulíc. Čierny panel na sukni vytvára skvelý optický klam a zoštíhľuje postavu. Samozrejme, nie že by to vždy vysmiata manželka Vila Rozborila, potrebovala.

Mohlo by vás zaujímať: Optické klamy, ktoré využívajú celebrity: Týmito šikovnými trikmi si dokážu zväčšovať poprsie

Ľahká ako vánok

Aj tak by sa dali popísať ľahké letné šaty, ktoré si doktorka Alexandra Rozborilová obliekla práve k vode. Spojenie tejto ženskej nežnosti je neopísateľne krásne. Priamo z fotografie je cítiť, ako vzdušne šaty pôsobia. Takýto look je rozhodne tým najlepším, čo mohla doktorka k slnečnému počasiu voliť.

Odetá v samotnom nebi

Na akcii po boku svojho manžela, zažiarila Alexandra Rozborilová v krásnom bledomodrom overale. Riaditeľka kliniky krásy týmto svojim skvelým výberom dokazuje, ako ľahko a pritom efektne sa vie žena zabaliť do jedného kúska oblečenia. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus