Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 6.5.-12.5.: Májové vzájomné súznenie, odpustenia aj veľké transformácie, zistite, čo vás čaká

Zábava

Druhý májový týždeň bude plný lásky, pochopenia a odpustení. Mnohých však čakajú aj veľké osobnostné transformácie. Čo predpovedajú hviezdy vám?

Baran

Barani, váš milostný život sa dostáva do centra pozornosti. Či už ste slobodní alebo pripútaní, romantika je vo vzduchu a vy sa cítite sebavedomejšie a charizmatickejšie ako kedykoľvek predtým. Ak ste vo vzťahu, využite túto príležitosť a prehĺbte svoje spojenie s partnerom prostredníctvom spoločných zážitkov. Slobodní Barani môžu byť priťahovaní niekým novým, takže by mali byť otvorení vzrušujúcim možnostiam.

Býk

Aj keď vás vaša impulzívna povaha môže zvádzať k márnotratnosti, zdržanlivo sa zamerajte na dlhodobú finančnú stabilitu. Mali by ste si dávať pozor, do čoho tento týždeň investujete. V oblasti lásky prichádza vytúženy pokoj a harmónia. Musíte sa však venovať svojej polovičke. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním

Blíženci

Vaša hladina energie môže tento týždeň kolísať, Blíženci. Venujte pozornosť signálom svojho tela a uprednostňujte starostlivosť o seba. Dbajte na dostatok odpočinku, jedzte výživné jedlá a venujte sa činnostiam, ktoré vám pomôžu dobiť energiu. Zvážte začlenenie nejakého jemného cvičenia alebo meditácie do rutiny, aby ste si udržali rovnováhu a vitalitu.

Rak

V profesionálnom živote je veľa príležitostí na rast a napredovanie. Zostaňte sústredení a oddaní svojim cieľom, pretože tvrdá práca sa vyplatí. Dávajte pozor na nové projekty alebo spolupráce, ktoré sú v súlade s vašimi dlhodobými ambíciami. Pri rozhodovaní o kariére verte svojej intuícii a nebojte sa riskovať. Vaše odhodlanie a vytrvalosť vás odlíšia od davu.

Lev

Využite príležitosť na prehĺbenie vašich vzťahov a otvorene prejavte svoju náklonnosť. Slobodné Levy môžu neodolateľne priťahovať niekoho nového, takže by mali nabrať odvahu nasledovať svoje srdce a objavovať nové romantické cesty. Treba si však dať pozor na zdravie, tam vám nebudú hviezdy veľmi priať. 

Panna

Tento týždeň sa do centra pozornosti dostanú finančné záležitosti, ktoré vás vyzývajú, aby ste sa bližšie pozreli na svoje peňažné návyky a ciele. Mali by ste prehodnotiť svoj rozpočet a preskúmať nové cesty finančného rastu. Zvážte vyhľadanie rady od dôveryhodných mentorov, aby ste získali jasnosť a perspektívu daných príležitostí. 

Váhy 

Venuša, vaša vládnuca planéta, vrhá harmonickú žiaru na váš milostný život, podporuje intimitu a porozumenie. Nájdite si čas a otvorene komunikujte so svojím partnerom, vyjadrite svoje najhlbšie túžby. Slobodné Váhy môžu byť priťahované k niekomu, kto zdieľa ich hodnoty a vášne.

Škorpión

Prijmite silu odpustenia, Škorpióni. Či už ide o odpustenie druhým alebo sebe, uvoľnenie odporu a nevraživosti vás oslobodí od emocionálnej záťaže a otvorí cestu k uzdraveniu a rastu. Precvičujte si súcit a empatiu, uvedomte si, že odpustenie je dar, ktorý dávate sami sebe.

Strelec

Tento týždeň bude u vás o sile vďačnosti. Nájdite si každý deň chvíľku na zamyslenie sa nad požehnaniami vo vašom živote, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Pestovanie postoja vďačnosti vám nielen pozdvihne náladu, ale pritiahne do vášho života aj viac pozitivity. Založte si denník vďačnosti alebo si jednoducho vytvorte zvyk vyjadrovať vďačnosť za ľudí a skúsenosti, ktoré vám prinášajú radosť. Pamätajte, že vďačnosť je kľúčom k hojnosti.

Kozorožec

Z hľadiska zdravia je dôležité tento týždeň uprednostniť starostlivosť o seba. S požiadavkami vašej kariéry a osobného života je ľahké zanedbávať svoje blaho. Urobte si čas na odpočinok a relax, zaraďte do svojho jedálnička výživné zdroje a venujte sa činnostiam, ktoré omladzujú telo a myseľ. Pamätajte, že ak ste zdraví, budete šťastní.

Vodnár

Tento týždeň, milí Vodnári, prijmite silu prispôsobivosti. Život je plný zvratov a to, že budete môcť ísť s prúdom, vám dobre poslúži. Zostaňte otvorení novým skúsenostiam a príležitostiam aj keď vás vyvedú z vašej komfortnej zóny. Dôverujte svojej schopnosti orientovať sa vo všetkom, čo vám príde do cesty a pamätajte, že zmena je často katalyzátorom rastu.

Neprehliadnite: Keď som si s ním začala, priateľky ma varovali: Neposlúchla som, nakoniec som zistila, koho mám vo svojej posteli

Ryby

Uvoľnite potrebu kontrolovať každý výsledok a namiesto toho dôverujte sami sebe. Keď sa oddáte prítomnému okamihu a opustíte pripútanosť ku konkrétnym výsledkom, otvoríte sa nekonečným možnostiam a pozvete do svojho života zázraky. Prijmite kúzlo odovzdania sa a sledujte, ako sa vesmír sprisahá, aby podporil vaše najvyššie dobro. Je čas na vlastné blaho, milé Ryby.