Presunúť na hlavný obsah

Najdôležitejší krok v beauty rutine: Vďaka nemu sa zbavíte vyrážok a rozžiarite pleť, neurobte však túto chybu

Krása

Jednoduchá beauty rutina šetrná k pleti vás privedie ku krásne rozžiarenej zdravej pleti. Nesnažte sa však skracovať si cestu a nevynechávajte tento jeden krok.

Cesta ku krásnej a zdravej pleti vedie cez starostlivosť, ktorej súčasťou je odličovanie ráno aj večer. Pravidelná beauty rutina odstránenia nielen mejkapu a líčidiel, ale aj mazu, ktorý nám na pleti vzniká počas spánku do rána, vás privedie k pleti bez vyrážok a prirodzenému jasu. 

Znie to jednoducho, no najčastejšou chybou je, že sa ženy odličujú len večer pred spaním a často ani nie úplne dôkladne. Vynechávajú tak krok ranného odličovania pleti – kedy sa na pokožke tvorí maz a iné nečistoty vyplavené počas spánku. Preto je dôležité, dodržiavať tieto postupy naozaj pravidelne a neskracovať si cestu ku krásnej pleti.

Odličovač vodoodolného mejkapu šetrný k pleti

Extra jemný a účinný odličovač vodoodolného mejkupu NIVEA je šetrný k očnému okoliu a poradí si aj s vodoodolnou riasenkou, ktorú s prichádzajúcimi vyššími teplotami používa nejedna z nás. Vďaka obsahu harmančeka s provitamínom B5 zanechá pleť jemnú a hydratovanú, čím pleť zároveň ošetruje. Pantenol má upokojujúce účinky a poradí si nielen s mejkapom, ale aj s rúžom a inými druhmi líčidiel, dokonca aj tými "nezmazateľnými" rúžmi či očnými linkami. Je vhodný pre všetky typy pleti. 

Reklamná zmienka NIVEA.

Odličovacie tampóny z mikrovlákna

Odličovacie tampóny z mikrovlákna Not So Funny Any sú skvelým pomocníkom, ako odstrániť mejkap z tváre, vyčistiť pleť a pripraviť ju na ďalší krok k beauty procedúre. Sú skvelou alternatívou jednorazových tampónov, stačí preprať v rukách alebo v práčke. 

Duo rukavíc na odličovanie

Duo rukavíc na odličovanie Home Salon Make-up remover gloves sú jemnejšie než zamat. Vyrobené z mikrovlákna s elektrostatickými vlastnosťami. Rukavica je šetrná k pleti a jemnými pohybmi na tvári, krku a dekoltu nielenže zbavíte mejkapu a nečistôt, ale aj pleť vyčistíte a v prípade peelingu môžete použiť opätovne.