Presunúť na hlavný obsah

Krásne ženy, ktoré stoja za značkou Kattiva: Ivana Gáborík a Katka Jakeš vás namotajú na pravú letnú náladu

Slovenské celebrity

Sú krásne, mladé a pozitívna energia z nich priam srší. Katka Jakeš a Ivana Gáborík, ktoré si spolu založili značku Kattiva, by mohli rady na šťastný život rozdávať na počkanie. Zistite spolu s nami, prečo sú také inšpiratívne!

Poznáte názov Kattiva trends? A viete, kto za ním stojí? Ak áno, tak aj vás už Katka Jakeš a Iva Gáborík nakazili tou pravou letnou náladou a pozitívnou energiou? Tieto ženy sú zakaždým vysmiate a nielen to. Vyzerajú skvelo a tak sa aj cítia. V čom je ich tajomstvo spokojnosti a ako vás dokážu namotivovať na tu pravú letnú náladu? 

Prečítajte si tiež: Chudnutie podľa veku: Magda Šebestová po 30-tke ešte viac štíhla, úžasná Soňa Müllerová po 50-tke stavia na toto

Ženské priateľstvo nadovšetko 

Aj keď sa tieto dve dámy poznajú už od svojho detstva, až nedávno sa rozhodli spojiť v jedinečný projekt s názvom Kattiva. Práve sila, ktorá plynie z tak hlbokého priateľstva ako je to ich, dodáva dievčatám energiu. Spája ich samozrejme nejedna vášeň. Sú plné radosti z módy, ktorú spolu tvoria a ponúkajú svojim zakazníčkám, ale aj tanca či športu, ktorý praktizujú priam denne. 

Svojimi cestovateľskými zábermi donútia k spoznávaniu iných krajín aj vás

Katka aj Iva veľmi rady cestujú. Nie je sa čomu čudovať, keďže spoznávanie nových krajín im prináša aj množstvo inšpirácie, vďaka ktorej vedia následne tvoriť. Keď zaplnia sociálne siete svojimi fotografiami z dovoleniek, je to jedna rozprávková báseň. Baby vedia vychytať tie najlepšie miesta a čo viac, užívajú si tunajší život plnými dúškami. Úsmev na perách im nesmie chýbať a svoje trendy outfity si zostavujú práve zo značky Kattiva. 

Leto je za rokom: Ivana a Katka sú už pripravené 

Dve tanečníčky, ktoré mali možnosť zúčastniť sa aj tanečného programu Let´s Dance, majú k športu od malička blízko. Vidina krásneho počasia a voľnejších dní iba umocňuje ich chuť cvičiť. Baby milujú behanie, ktoré môžu robiť aj vo dvojici, nepohrdnú však ani hodinou jógy či plávaním. Čím viac sa hýbu, tým sa lepšie cítia.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto známe Slovenky budú čoskoro očarujúce nevesty: Pozrite sa, ktorým sa blíži veľký deň D

Inšpirácia kdekoľvek sa len pozriete

O tom, ako skvelo vyzerajú v plavkách ani nemusíme hovoriť! Pre nás sú Ivana a Katka veľkou inšpiráciou. Prinášajú pozitívnu energiu, motiváciu k športu a krásnemu zdravému telu a ako bonus aj spomínané spoznávanie cudzích destinácií, ktoré sú toto leto veľmi trendy.

- Najčítanejšie -