Presunúť na hlavný obsah

Tieto známe Slovenky budú čoskoro očarujúce nevesty: Pozrite sa, ktorým sa blíži veľký deň D

Feminity

Už začiatkom tohto roka prekvapili mnohé známe tváre svojich fanúšikov radostnou novinkou v podobe zásnub. Mnohým kráskam sa veľký deň naozaj blíži. A to ani zďaleka nie je všetko!

Prečítajte si tiež: Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

Ľubica Štepánová

Bývalá kráľovná krásy Ľubica Štepánová žiari šťastím. Už čoskoro sa z nej stane totiž vydatá pani. My vieme s istotou už teraz povedať jedno. Ľubka bude prekrásna nevesta. 

Malú generálku už má totiž za sebou. Fotenie svadobných šiat si vyskúšala aj so svojim partnerom Martinom. Dvojica bola naozaj kúzelná. Dátum svojho veľkého dňa majú 15. septembra. ”Hádajte čo? Včera som mala prvé stretnutie s Galinou kvôli mojim svadobným šatám! Povedala som jej o svojich predstavách a ona ich čochvíľa začne realizovať,” napísala na svojej sociálnej sieti. Vidieť, že prípravy sú tak v plnom prúde. 

Zuzana Kollárová

Úspešná a krásna Miss Universe 2016 Zuzka Kollárová pôjde tiež pod čepiec. Zasnúbená je s partnerom Adamom Nemecom od Silvestra. Hoci dátum svadby ešte nezverejnili, myslíme si, že to rovnako stihnú ešte tento rok.

Párik prežíva dokonalé obdobie a spoločné momenty si naozaj užívajú. Uvidíme, či teda dvojica dodrží povestnú tradíciu - do roka a do dňa. 

Patrícia Martinovičová

Sympatická tanečníčka Patrícia Martinovičová, ktorá začiatkom tohto roka zahviezdila v známej tanečnej show, má tiež dôvod na úsmev na perách. Svojmu partnerovi povedala sladké ”áno” počas dovolenky na posvätnom mieste Uluwatu na Bali. 

Dvojica snáď nikdy nepôsobila šťastnejšie, takže je skutočne len otázkou času, kedy zaznejú svadobné zvony aj u nich…

Jana Mutňanská

Spisovateľka a milovníčka módy Janka Mutňanská sa tiež pripravuje na svoj deň ”D”.

Hoci s partnerom si svoje súkromie strážia, zásnubami sa pochválili aj na sociálnej sieti. Sme zvedavé, či zverejnia aj niečo zo svadobných príprav.

Mohlo by vás zaujímať: Vždy štýlová Dominika Navara Cibulková: V týchto outfitoch by zapadla do klanu Kardashian​

- Najčítanejšie -