Bábätká im pristanú! Tieto sexi Slovenky budú zaručene krásnymi mamičkami, veď posúďte sami

Známe slovenské krásky, ktoré poľahli čaru malých batoliat a pochválili sa svojimi rozkošnými fotografiami na sociálnej sieti. Týmto Slovenkám spoločnosť bábätiek naozaj pristane, čo poviete?

Krásne Slovenky, ktoré podľahli čaru malých detí

Krásne Slovenky, ktoré podľahli čaru malých detí

Zdroj: instagram.com/kristinakraj, instagram.com/barborafranekova

Mladé, úspešné a krásne Slovenky prejavili svoju vášeň k roztomilým bábätkám a milým fotografiami potešili aj svojich verných fanúšikov na instagrame. Zdá sa, že fotografie v plavkách či najnovších outfitoch sú už out a do „módy“ prichádzajú práve úprimné a roztomilé fotografie, ktoré odhaľujú trochu viac so súkromia známych Sloveniek a taktiež ich rodinných priorít. Tak, ktorej zo známych krások to pristane najviac?

Prečítajte si aj: Sexi dovolenkové zábery topmodelky Michaely Kocianovej: O slovenskej kráske však vypovedajú aj niečo iné

Kristína Krajčírová

Misska Kristína Krajčírová patrí k známym menám, ktorých instagram je plný pestrých životných momentov. Zatiaľ čo doteraz sme boli zvyknutí na modelingové fotografie, či obľúbené momentky so svojím psíkom, naposledy nás Kristína milo prekvapila. Na sociálnej sieti sa pochválila fotografiou so spiacim bábätkom a vyslúžila si obdiv okolia. 

Barbora Franeková

Misska Barbora Franeková je veľmi rodinne založená, o čom svedčia aj jej pravidelné fotografie na sociálnej sieti, ktoré zahŕňajú momenty s jej najbližšími. Dobrosrdečná a sympatická Barbora si taktiež zamilovala aj malé a rozkošné bábätká a jedno také by jej určite pristalo.

Ľubica Štepánová

Ďalšia z najkrajších Sloveniek, ktorá v sebe nezaprie materinské pudy je nepochybne Ľubica Štepánová. Bývalá kráľovná krásy, ktorá sa dnes venuje najmä pečeniu sladkých dobrôt, si takto zapózovala s malým drobcom a všetkým navôkol dokázala, že bude naozaj krásnou mamičkou.

Jasmina Alagič

Moderátorka módnej televízie Fashion TV patrí k Slovenkám s obrovským temperamentom, ktorý je naozaj ťažké skrotiť. Podarilo sa to jedine v prípade rozkošného dieťatka, s ktorým si urobila takúto milú fotografiu. Známa kráska s bláznivou povahou bude v budúcnosti veľmi sympatickou maminou.

Monika Sakmanová

Tanečníčka Monika Sakmanová tiež podľahla čaru roztomilých detí, z čoho vzišla táto podarená fotografia. Pri pohľade na šarmantnú Moniku a spiace bábätko vás zaplaví pocit radosti a šťastia. Ktovie, či Monika neplánuje aj vlastného drobčeka?

Inšpirujte sa: Inšpirácia na plesové róby: Soňa Skoncová ako princezná, Veronika Ostrihoňová ide na to sofistikovane

Veronika Ostrihoňová

Redaktorka a moderátorka Veronika Ostrihoňová patrí k známym ženám v slovenskom šoubiznise. Naposledy nás zaujala fotografiou, ktorou sa pochválil jej manžel na sociálnej sieti. Zdá sa, že aj Veronika v sebe nezaprie mamičkovské pudy, čoho dôkazom sú aj jej rozžiarené oči.

Foto:
instagram.com/kristinakraj, instagram.com/barborafranekova, instagram.com/jasmina_alagic, instagram.com/sajfa, instagram.com/lubistepanova, instagram.com/_monyqua_
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba