VIDEO: Silvia Šarköziová si Valentín obľúbila: Tento rok ho s manželom oslávia netradične, a to vďaka jednej veci

Šarmantná violončelistka Cigánskych diablov Silvia Šarköziová sa na blížiaci sa sviatok, ktorý k nám prišiel z Ameriky, nesmierne teší. To, ako ho spoločne s rodinou trávi, nám prezradila v rozhovore.

Talentovaná Silvia sa spoločne s Cigánskymi diablami na koncerty už skutočne teší

Talentovaná Silvia sa spoločne s Cigánskymi diablami na koncerty už skutočne teší

Zdroj: Ján Zemiar

Talentovaná rodina Šarköziovcov, Silvia, Ernest a mladučká Vanessa, je na Slovensku známa už nejaký ten rôčik, odkedy v rámci zoskupenia Cigánski diabli spríjemňújú svojou hudbou životy tisícom svojich fanúšikov. Napriek tomu, že svoju prácu milujú a spoluprácu si nevedia vynachváliť, radi si pre seba a svoje súkromie ukradnú nejaký ten večer alebo romantickú chvíľku.

Inšpirujte sa: Krásne ženy, ktoré sa vymykajú všednosti: Stále ženskejšia Monika Bagárová, Silvia Šarköziová ako keby ani nestarla

FEMINITY TV: Silvia Šarköziová o blížiacom sa Valentínskom koncerte a o tom, ako tento sviatok s manželom oslavujú

Vstupenky na muzikál Prekliatie si môžete kúpiť už teraz cez Predpredaj.sk alebo priamo TU.

Čaká ich skutočne nabitý program

Aj keď v minulosti rodina Šarköziovcov štrnástemu februáru veľmi neholdovala, postupne si k sviatku zaľúbených našli cestu. Tento rok ho však prežijú vo svetle reflektorov, keďže práve vtedy maju naplánovaný svoj veľký Valentínsky koncer,t ktorého program bude skutočne pestrí. "Hostia sa môžu tešiť na naše najlepšie skladby, vyberieme dokonca aj nejaké tie romantickejšie, na ktoré počas obyčajných koncertov tak nejak zabúdame. Okrem iného máme však pozvaných aj dvoch hostí, Máriu Čírovú a Roba Grigorova, ktorých bude doprevádzať veľký symfonický orchester Slovenskí symfonici a Veľký cigánsky orchester." prezradila nám vždy dokonale naladená Silvia.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Krásna Silvia Šarközi má doma svoju kópiu: Jednou vecou ju jej dcéra Vanessa poriadne prekvapila

Darčeky na Valentína si doprajú aj v kapele

Aj keď ešte kedysi Valentína nejak neriešili, dnes na neho nezabúdajú ani v samotnej kapele."Aj keď sme ho predtým nejak neslávili, teraz to už človek tak nejak registruje a dávame si navzájom darčeky. Dokonca aj v kapele. Máme sa radi a tak si každý každému kúpime nejakú sladkosť." dodala s úsmevom.

Vstupenky na Valentínsky koncert si môžete kúpiť už teraz cez Predpredaj.sk alebo priamo TU.

Chvíle vo dvojici sú samozrejmosťou

Znamená však pre nich tento sviatok niečo špeciálne, čo sa týka ich súkromia? Keďže Silvia spoločne s Ernestom tvoria naozaj vyťažený pár, romantické večere si doprajú aj mimo vyhradených sviatkov. "Máme veľa projektov a koncertov, preto veľa času netrávim v kuchyni. Takže romantické večere mávame dosť často," priznala. Aj preto je zrejmé, že si jeden druhého skutočne vážia a niečo ako Valentín je v ich harmonickom vzťahu plnom spoločných aktivít len plusom.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Dcéra z muzikantskej rodiny Šarköziovcov: To, čo prezradila na svoju mamu, vás prekvapí

Máte radi kapelu Cigánski diabli?

Áno
85
Nie
21
Hlasovalo: 106

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/vanesssarkozi, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba