Patrícia Vittek pri svojich dcérach doslova mladne: Vyzerá ako ich staršia sestra a takto si spolu užili Vianoce

Patrícia Vittek nedá na rodinu dopustiť a vyzerá naozaj spokojne. Pozrite sa, čo robí sympatickú brunetku skutočne šťastnou a to sa odráža aj na jej vzhľade.

Paťa vyzerá neuveriteľne spokojne a šťastne

Paťa vyzerá neuveriteľne spokojne a šťastne

Zdroj: instagram.com/patricia_vittek

Prečítajte si: Novodobá ikona Kaia Gerber zdedila vkus po mame: Inšpirujte sa niektorými z jej dokonalých outfitov

Úspešná speváčka podnikateľka Patrícia Vittek vyzerá naozaj skvele. Napriek tomu, že má množstvo pracovných povinností, rodina je pre Patríciu na prvom mieste. Ako mama dvoch krásnych dievčatiek jednoducho vie, čo má v živote prioritu. A jej dcérky sú pre ňu stredobodom vesmíru. 

Sofia Zara a Cynthia Lara sú už prekrásne slečny. To však nič nemení na fakte, že ich známa mama vyzerá neuveriteľne dobre. Človeku sa až nechce veriť, že nie sú sestry. Pri pohľade na ich maminu to vyzerá, že materstvo vám vek skôr uberá ako pridáva. 

Brunetka sa počas Vianoc pochválila na sociálnej sieti aj fotkou svojej maminy a nám je už úplne jasné, po kom všetky zdedili krásu. 

Partrícia Vittek je známa tým, že pre svoje deti by obetovala čokoľvek. Ako každá mama túži najmä po tom, aby jej dcérky boli šťastné. A všetko pre to robí. Aj počas sviatkov si tak dievčatá užili Vianoce ako vystrihnuté z rozprávkovej knižky. 

Hoci už vedia pravdu o Santa Clausovi, práve vďaka starostlivej mame stále veria na magickú silu tohto obdobia. A buďme k sebe úprimné, kto v dnešnej dobe nepotrebuje snívať

Foto:
instagram.com/patricia_vittek
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba