Presunúť na hlavný obsah

Krásky, ktoré sa nedávno zasnúbili: Aký prsteň zdobí ruku missky Ľubky Štepánovej či priateľky Leoša Mareša?

Slovenské celebrity

Šťastné chvíle v podobe zásnub prežívajú momentálne aj známe osobnosti, ktoré nás potešili novinkami. Viete, o koho ide?

Šťastné správy prinášajú vždy množstvo pozitívnych emócií a krásnych momentov. Za jeden taký sa určite dá považovať zasnúbenie, ktoré je pre dvoch partnerov jedna z najšťastnejších chvíľ v ich vzťahu. 

Láska je vo vzduchu! Inak si ani neviem vysvetliť fakt, že v poslednom období sa to len tak hemží samými zásnubami. Určite ste si aj vy všimli vo svojom okolí nadmerný počet zasnúbených dvojíc. Medzi ne patria ja tieto známa osobnosti, ktoré šťastnou správou potešili aj nás.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Speváčka Kristína o svojom manželstve: Prezradila nám vec, ktorú by nemal robiť žiadny muž

Monika Koblížková 

Známy český moderátor Leoš Mareš požiadal svoju partnerku o ruku naozaj rozprávkovým spôsobom. Dvojica, ktorá je spolu viac ako 2 roky patrí k obľúbeným párom českého šoubizisu, a preto sa niet čomu čudovať, že zásnuby prebehli naozaj vo veľkom štýle. Romantik Leoš vzal svoju polovičku na predĺžený víkend do kúpeľov, kde jej pripravil súkromný ohňostroj a počas ich piesne od skupiny Coldplay vystihol pravú chvíľu, kedy požiadal krásnu Moniku o ruku. Príbeh ako z rozprávky, čo poviete?

Ľubica Štepánová 

Bývalá kráľovná krásy Ľubica Štepánová patrí k typom žien, ktoré žiaria láskou a šťastím. Dôvodom je najmä jej partner Martin, vďaka ktorému má vždy úsmev na tvári a iskričky v očiach. Kto sleduje túto pôvabnú blondínku na instagrame vie, že láska týchto dvoch zaľúbencov skrátka nepozná hraníc. O to viac nás potešila novinka, že tento sympatický pár sa prednedávnom zasnúbil!

Eva Herzigová 

Česká topmodelka Eva Herzigová a taliansky biznismen Gregorio tvoria spoločne pár už neuveriteľných 15 rokov a spoločne vychovávajú troch synov. Kráska bola známa svojím jasným názorom, že nie je typ ženy, ktorá by sa túžila vydávať. Zdá sa, že jej milujúci partner sa rozhodol pre naozaj odvážny krok a Evu predsa len požiadal o ruku. Po dlhoročnom vzťahu sa teda naozaj bude chystať svadba a Eva sa touto novinkou pochválila aj na sociálnej sieti.

Inšpirujte sa: Zaľúbené dvojice na Let´s Dance: Miriam Kalisová s novým mužom, Adela Vinczeová pri Viktorovi kvitne!

Michaela Dihlová

Česká modelka Michaela Dihlová známa aj z minulosti zo súťaže Face of Fashion TV, sa nedávno zasnúbila so svojím partnerom na gréckom ostrove Santorini. Krásna brunetka sa pochválila veľkou novinkou na sociálnej sieti, kde si vyslúžila množstvo prajných komentárov od svojich kolegýň modeliek. Miška žiari obrovským šťastím a my jej taktiež prajeme veľa lásky!

- Najčítanejšie -