Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Mária Kachútová Čírová prežíva jedno z najšťastnejších období: A toto je dôvod

Feminity

Je mladá, krásna, talentovaná a nás si získala najmä svojou skromnosťou a pokorou. Pôvabná speváčka Mária Kachútová Čírová žiari šťastím. Čím to je?

Nikdy jej nestúpla sláva do hlavy a veľakrát dokázala, že je ženou so srdcom na pravom mieste. A najmä, vždy mala úplne jasno v tom, čo je v živote najdôležitejšie.

Rodina je a bola pre Máriu vždy číslom jeden. ”Čas sa spomalil. Je tu krásne. Ale to je vždy a všade, kde je so mnou môj @mariankachut a naše deti.” Mária skutočne vie, čo je podstatou nášho bytia. 

Anjelsky krásna speváčka sa v auguste vydala za muža svojho života a odvtedy doslova žiari. Svadba s hudobným producentom Mariánom Kachútom bola len spečatením ich lásky ako z rozprávky.

Mária je mamou dvoch rozkošných detičiek. Malá Zoe je dokonalá kópia svojej prekrásnej mamy a Hugo sa čoraz viac podobá na ocka. 

Aj popri mnohých pracovných povinnostiach si speváčka užíva život naplno a vychutnáva si každý jeho moment.

Vidieť, že napriek mladému veku je Mária zrelou ženou, ktorá pochopila skutočný zmysel života. ”V spojení so všetkými a so všetkým, ďakujem za život, lásku a slobodu.”

Z éterickej speváčky vyžaruje pokoj, vyrovnanosť a neha. Majka je jednoducho dôkazom toho, že ak je žena skutočne šťastná, práve vtedy je najkrajšia.

Veď uznajte sami, existuje niečo viac ako mať krásnu zdravú rodinu? Veríme, že na odpovedi sa všetci jednoznačne zhodneme. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus