Presunúť na hlavný obsah

Detská oslava snov podľa štýlovej Natálie Selvekovej: Toto sú detaily, ktoré si deti najviac vážia!

Slovenské celebrity

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková si pred pár dňami pre svoju dcérku pripravila prekrásne prekvapenie! Na jej narodeniny jej urobila oslavu, na ktorú dcéra Niki len tak ľahko nezabudne!

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková je známa svojím skvelým módnym vkusom. Brunetka sa však tentokrát predviedla v inej polohe. Ukázala svetu, že bez problémov dokáže zorganizovať detskú oslavu svetových rozmerov. 

Prečítajte si tiež: Štýlové letné outfity moderátorky Sone Skoncovej: V týchto ohurovala v Hollywoode a rozhodne žiarila!

Balóny a sladkosti ulahodia každej mladej dáme

Dcérka Natália Selvekovej, Niky, oslávila svoje 12 narodeniny v kruhu svojich najbližších a kamarátov. Mamina sa jej postarala o dokonalú výzdobu, v ktorej nesmelo chýbať množstvo balónov ako tomu býva na veľkých oslavách celebrít. Dvanásťročná Niky si preto užila množstvo krásy okolo seba, práve vo svoj veľký deň. Nesmela chýbať ani lahodná torta s párom prskaviek, ktoré vždy dotvoria tú pravú narodeninovú oslavu. 

Šťastný odlesk v očiach je tým najvzácnejším darom!

Ani mama Natália sa nedala zahanbiť a množstvo balónov, ktoré kúpila pre svoju dcérku, si niekoľkonásobne vyfotila. Spomienku na takú jedinečnú oslavu si predsa treba zachovať! Natália Selveková sa predviedla v roli dokonalej matky a žiara v očiach jej dcérky to len potvrdzovala. 

Mohlo by vás zaujímať: Šaty okúzľujúcej Meghan Markle z nej urobili princeznú: Ak chcete byť aj vy moderná nevesta, inšpirujte sa!

Materinská láska hory prenáša

Natália Selveková so svojou dcérou veľa cestuje. V zozname ich preskúmaných krajín nesmú chýbať ani exotické destinácie. Čo však ženám z rodu Selvekovcov nesmie chýbať? Je to rozhodne úsmev na tvári. Natália svoju dcérku zahŕňa všetkou láskou sveta a ukazuje jej, ako krásne a radostne sa dá život prežiť. Práve preto spolu často podnikajú dámske jazdy, na ktorých o rodinnú pohodu nie je núdza.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus