Slovenské dvojičky v sexi plavkách: Roztomilé Twiinsky a to najlepšie z ich plavkového šatníka

Spevácky talent sa u nich spojil s dokonalou postavou a génmi krásy. Veronika a Daniela Nízlové, známe ako naše staré známe Twiins, si užívajú slnečné dni cestovaním nielen po Európe, ale aj po americkom kontinente. Pozrite sa spolu s nami na výber toho najlepšieho z nich plavkového šatníka.

Daniela a Veronika sú na letné mesiace dokonale pripravené

Daniela a Veronika sú na letné mesiace dokonale pripravené

Zdroj: Instagram.com/twiinsmusic

Keďže trávia väčšinu svojich dní pod horúcim slnkom, oblečenie riešia najviac na úrovni plaviek. Neváhajú a striedajú moderné bikiny aj s celými kúskami, ktoré však stále odhaľujú ich sexi opálené telá. Také je leto speváčok Daniely a Veroniky. 

Prečítajte si tiež: Krásne ženy, ktoré stoja za značkou Kattiva: Ivana Gáborík a Katka Jakeš vás namotajú na pravú letnú náladu

Štýlové a výrazné farby

Veronika a Daniela vedia, čo sa nosí! V lete vždy zaujmú farbami, ktoré krásne lichotia im vypracovaným postavám bez chybičky. Krikľavé odtiene medzi sebou miešajú, ale nikdy nezabúdajú spolu ladiť! Vedia, že sú nerozlučný tím, teda, že v ich jednote je aj tá pravá letná sila!

Keď celé tak rafinované!

Ak ste sa niekedy vyhýbali celým plavkám, Twiinsky vám ukážu ako sa ich nebáť. Nemusia na vašom tele vytvoriť mníšsky habit, práve naopak. Dievčatá ich poňali vo veľmi sexi štýle, vykrojené a vo hneď vo viacerých farbách. Babám jednoznačne nesmie chýbať úsmev na tvári! Veď s ich postavou sa im ani nečudujeme! 

Mohlo by vás zaujímať: Majú postavičky ako lusk! Dominika Ducová získala postavu snov, Michaela Kocianová má pri cvičení takúto oporu

Nezabudnite na svieže doplnky

K letu neodmysliteľne patria slnečné okuliare, šiltovky či iné pokrývky hlavy. Nie je sa čomu čudovať- Veronika a Daniela si vybrali to najlepšie z ponuky trendov roku 2018. Šilt a výrazné okuliare so zrkadlovými sklami osviežia každý outfit, ale krásne splnia aj praktickú funkciu a ochránia pred slniečkom.

Foto:
Instagram.com/twiinsmusic, instagram.com/danielatwiins, instagram.com/veronikatwiins
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba