Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najlepších slovenských futbalistov Marek Hamšík a jeho krásna rodinka: Tejto žene je verný už niekoľko rokov!

Slovenské celebrity

Profesionálny slovenský futbalista Marek Hamšík sa môže pochváliť naozaj krásnou rodinou. Pohľad na jeho harmonický rodinný vzťah vám vyčarí úsmev na tvári.

Talentovaný slovenský futbalista, ktorý je považovaný za jedného z najlepších hráčov má okrem talentu aj dar, ktorý si cení azda najviac. Marek má okrem nádhernej manželky aj tri krásne deti a spoločne tvoria naozaj sympatickú rodinku. Pozrite sa, ako im to spolu pristane.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Z tejto veci má obľúbený herec Alexander Bárta strach: Prekvapí vás, čo je za tým!

Dlhoročná láska

Marek a Martina tvoria spolu pár už vyše 10 rokov a spoločne vychovávajú tri deti. Krásna brunetka je Marekova dlhoročná láska a svoje áno si povedali pred tromi rokmi v kaštieli v Beladiciach. Pri pohľade na túto sympatickú dvojicu máme pocit, že láska naozaj existuje.

Malí fešáci

Za zmienku určite stoja aj ich dvaja synovia, ktorí sú už na prvý pohľad malí-veľkí fešáci. Christian a Lucas sú nerozlučná dvojka a ich fotografie môžete vidieť na Marekovej sociálnej sieti. Známy futbalista sa rád pochváli svojou rodinou a my sa mu ani nečudujeme.

Darček po stromčekom

Manželka Martina dala slovenskému futbalistovi na Vianoce ten najkrajší darček. Po dvoch synoch priniesla na svet vysnívanú dcérku Melissu a rodinka sa teraz môže tešiť z malej princeznej. Jeho príspevky na sociálnej sieti jasne dokazujú, že Marek prežíva to najkrajšie obdobie.

Krásna rodinka

Ich najkrajšie chvíle sú tie spoločné a pohľad na túto harmonickú rodinu vám vyčarí úsmev na tvári. Hamšíkovci sú dôkazom, že aj po rokoch vo vzťahu dokáže láska kvitnúť ešte viac.

Životná výhra

Aj keď je Marek Hamšík považovaný za jedného z najlepších slovenských futbalistov a vyhrávať je jeho koníčkom, myslíme si, že najväčšie štastie našiel po boku tejto pôvabnej krásky. Veď kto sa môže pochváliť v tak mladom veku harmonickým a fungujúcim vzťahom a troma krásnymi deťmi?

Prečítajte si aj: Slovenskí futbalisti a modelky povedali svoje "ÁNO": Tieto páry spečatili lásku len nedávno!

Bok po boku

Dlhoročný párik nezabúda ani na spoločné chvíle, ktoré sú pre nich najcennejšie. Známy futbalista si nenechal ujsť výlet v Paríži so svojou láskou a zdokumentoval to aj na svojej sociálnej sieti. Musíme priznať, že tejto mladej dvojici to veľmi pristane a teší nás, že ešte existujú také páry, akými sú oni.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe