Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna Soňa Štefková: V modelingu nepotrebovala držať žiadne diéty, napriek tomu si plnila cestovateľské sny

Slovenské celebrity

Prinášame vám príjemný rozhovor s krásnou modelkou, ktorá vás očarí svojou prirodzenosťou a nezameniteľnou charizmou.

Slovenská modelka, ktorá sa rozhodla skĺbiť svoju vášeň pre cestovanie s modelingom a ocitla sa tak v exotických krajinách, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Inšpiratívna kráska je stelesnením inteligencie, krásy a charizmy, čo je v dnešnej dobe naozaj výnimočným javom. Predstavujeme vám Soňu Štefkovú, ktorá nám v rozhovore prezradila o jej modelingových začiatkoch a exotických destináciách.

FEMINITY TV: Viac o cestovaní a vzťahoch s rodinou sa dozviete v rozhovore pre Feminity

Mohlo by vás zaujímať: Nádherná modelka žne v zahraničí úspechy: Táto Slovenka odrovnala konkurenciu svojou prirodzenosťou!

Modelingové začiatky

„Mňa objavili modelingoví skauti, keď som bola veľmi mladá. Ja som mala asi 12 rokov a už vtedy som mala svoju výšku, takže všetci nejako predpokladali, že veľmi narastiem. Nanešťastie alebo z dnešného pohľadu našťastie, som nenarástla a tým pádom ma všetky slovenské modelingové agentúry tlačili do toho, aby som schudla. Ja som sa už aj vtedy mala celkom rada, takže som odmietala držať drastické diéty. Takže ja som modeling v podstate neriešila dosť dlho, až sa mi ozvala modelingová skautka zo zahraničia a opýtala sa ma, či by som cez ňu nechcela robiť modelku. Ja som to už tak zahladila a ona mi vtedy prvýkrát povedala, že jej sa páčim taká, aká som,“ prezradila Soňa.

Výber destinácií

Pôvabná kráska sa rozhodla chopiť modelingovej príležitosti a využiť to vo svoj prospech najviac ako sa len dá. Výber exotických a netradičných destinácií bol teda jej nápadom. „Ja som v tej dobe veľmi chcela cestovať a začala som si sama vyberať, že kam chcem ísť. To bolo asi takým spôsobom, že ona mi povedala, aké sú trhy a ja som si povedala, že si budem vyberať krajiny, ktoré by som rada navštívila ako turistka,“ priznala úprimne.

Ktorú krajinu si zamilovala najviac?

Pri otázke, ktorá krajina jej utkvela najviac v pamäti odpovedala s úsmevom. „Nerada by som vypichovala len jednu, lebo vždy kde som bola, tak som do toho išla s otvoreným srdcom. Mala som napríklad obdobie, kedy som chodila po arabských krajinách, potom som zasa išla do Indie, potom prišla Latinská Amerika, tak som sa zamilovala do Mexika... Naozaj neviem povedať, že ktorá krajina. Momentálne je to asi Mexiko, to je moja srdcovka, lebo som tam strávila asi najviac času. Pravdou je, že ma formovali všetky krajiny a všetkým som za niečo vďačná,“ priblížila slovenská modelka.

Vzťah s rodinou

Zaujímalo nás tiež, ako zvládala náročné odlúčenie od rodiny. „Zo začiatku veľmi ťažké samozrejme. Ja si pamätám, že prvú cestu som preplakala, pretože mi všetci chýbali a takisto, keď som začínala cestovať, neboli ešte úplne rozvinuté technológie. Myslím si, že človek si postupne zvykne na všetko. Osobne si myslím, že ja mám s rodinou úplne úžasné vzťahy, napríklad spolu každý deň komunikujeme. Ja som síce v zahraničí, ale my máme skupinu na whatsappe, kde si každý jeden deň píšeme,“ dodala charizmatická Soňa.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus