Presunúť na hlavný obsah

Tieto krásky plánujú svadbu v roku 2018: Pozrite sa, pre koho bude nový rok skutočne magickým

Feminity

Rok 2018 je vraj aj rokom lásky. Súdiac podľa počtu snubných prstienkov na rukách našich známych krások, na tom asi bude kus pravdy. Zistili sme, koho asi čaká v tomto roku veľký deň!

Monika Koblížková 

Obľúbený a žiadaný český moderátor Leoš Mareš požiadal svoju vyvolenú o ruku priam rozprávkovo. Pár oslávil druhé výročie randenia a evidentne nastal čas posunúť ich vzťah o krok ďalej. Leoš pred Monikou pokľakol počas spoločného predĺženého víkendu a urobil to naozaj vo veľkom štýle. Nechýbal ohňostroj, dokonalá hudba a ani tradície.

Predtým, ako totiž moderátor tento krok urobil vypýtal si požehnanie od Monikinho otca. Súdiac podľa dokonalých zásnub tušíme, v akom duchu sa bude ich veľký deň niesť. Romantika a klasika jednoducho nestarnú.

Jana Mutňanská

Mladučká spisovateľka Jana Mutňanská je známa tým, že verí na osudovú lásku. A zdá sa, že jej sny naberajú aj reálne kontúry.  Počas silvestrovkých osláv sa totiž kráska zasnúbila. Vyzerá to, že o romantické momenty nebude v tomto roku naozaj núdza. A svadba je vraj u tohto páriku na spadnutie. 

Ľubica Štepánová 

Je to už nejaký ten piatok, čo bývalá kráľovná krásy Ľubica Štepánová žiari spokojnosťou a šťastím. A dôvod na úsmev má veru právom. Zdá sa, že kráska konečne stretla svoju spriaznenú dušu.

Partner Martin je pre Ľubku všetkým. A keďže sa už očarujúcej blondínke na ruke leskne snubný prsteň, vyzerá to, že svadba je u tohto páru na spadnutie. 

Eva Herzigová 

Topmodelka Eva Herzigová je zadaná už 15 rokov. No napriek tomu, sa slovo svadba u nej až doteraz veľmi neskloňovalo.

Avšak aj taliansky biznismen Gregorio pred kráskou už pokľakol a ona povedala ÁNO. Po dlhoročnom vzťahu sa teda naozaj bude chystať svadba

Zuzana Kollárová

Miss Universe 2016 Zuzka Kollárová zažila v posledný večer tohto roka naozaj moment ako z rozprávky. Áno tušíte správne.

Blondínka je zasnúbená a s partnerom Adamom Nemecom ich tak čaká rok plný zmien. Nuž čo dodať, môžeme sa tešiť na naozaj magické a krásne svadby, ktoré budú dokonalou oslavou lásky. 

Zuzana Stráská

Úspešná a krásna modelka z Elite Prague - Zuzka Stráská pôjde tiež pod čepiec. Romantické zásnuby mala v Tanzánii na čarovnom Zanzibare. Nám už je teraz jasné, že sympatická blondínka bude absolútne krásnou nevestou. 

Prečítajte si: Novoročný horoskop pre rok 2018: Pozrite sa na to, čo vás v novom roku čaká

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus