Najvydarenejšie looky make-up kráľovnej Lucid Sládečkovej: Inšpirujte sa a zažiarte rovnako aj vy

Známa slovenská make-up artistka pod prezývkou Lucid presne vie, ako vyzerať skutočne nádherne. Skúste to podľa nej aj vy.

Lucid každý look vyšperkuje do detailov

Lucid každý look vyšperkuje do detailov

Zdroj: instagram.com/makeupbylucid

Výrazné oči a jemné pery

V prípade, že si trúfate na skutočne výrazný očný mejkap, išpirujte sa Lucid a zvoľte absolútne jednoduchý rúž. Všetku pozornosť tak upriamite priamo na oči, ktoré si v tomto prípade zaslúžia obdiv okolia. Takáto kombinácia je vhodná na rande, ale aj na piatkové povyrazenie s kamarátkami.

Inšpirujte sa: VIDEO: Make-up artistka Lucia Sládečková ukázala, ako zvládnuť denné líčenie už za dve minúty: Vyskúšate?

Trochu extravagantnosti

Nebojte sa vyskúšať aj niečo z úplne iného súdka. Ak patríte medzi odvážnejšie dámy, nechajte sa inšpirovať lookom, ktorý bije do očí už z diaľky. Výrazné oči a plné červené pery patria síce k tým odvážnejším vizážam, zbytočne sa ich však nebojte. Možno práve teraz nastal čas vyskúšať niečo nevšedné.

Jemné a elegantné

Jemné líčenie, ktoré sa hodí takmer na každú príležitosť je stelesnené práve v tomto looku. Jemné oči s podtónom ružovej v kombinácii s takmer neviditeľným ružovým rúžom sú tým pravým, ak nechcete pôsobiť, že ste svojej vizáži venovali príliš veľkú námahu, no zároveň chcete vyzerať nanajvýš upravene. 

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Vizážistka Lucia Sládečková ukázala, ako si už za pár minút dokonale vykonturovať tvár

Oranžová je nezameniteľná

Ak ste jednou so šťastných dám, ktorým sa hodia zemité tóny a tehlové odtiene červenej, práve tento look je pre vás ako stvorený. Rozžiarte svoje oči a nechajte nech za vás pery urobia zvyšnú prácu. Stačí tak málo ako výrazné mihalnice a matný rúž v tejto originálnej farbe a máte vyhraté.

Aj nude je v kurze

Ak si nie ste istá, čo sa k vášmu outfitu skutočne hodí, vsaďte na klasický nude look. Nič ním nepokazíte a budete pôsobiť nanajvýš upravene. Najlepšie je, že sa skutočne hodí k čomukoľvek a nedá sa nájsť jedna vec, ktorá by s ním vyzerala zle. Jednoduchý, elegantný a štýlový zároveň.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Krásna mamina a talentovaná vizážistka Lucia Sládečková o materstve: Toto na svojej dcérke najviac miluje

Retro nikdy nevyjde z módy

Niečo iné ako stará dobrá klasika je aj tento retro look. Niečo dramatické, výrazné a pritom stále v norme. To je presne to, čo môžete od tejto vizáže očakávať. Zlaďte oči s perami a nechajte sa unášať históriou líčenia ako takou.Takto vás totižto skutočne nikto neprehliadne.

Foto:
instagram.com/makeupbylucid
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba