Slovenkám nechýba štýl ani v zime: Soňa Skoncová vždy za krásnu, Alena Pallová nedá dopustiť na tento doplnok!

Krásne a úspešné Slovenky opäť dokázali, že zima je to najkrajšie ročné obdobie na vykúzlenie skutočne skvelého outfitu.

Slovenským kráskam skutočne nechýba štýl ani v zimnom období

Slovenským kráskam skutočne nechýba štýl ani v zimnom období

Zdroj: Instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/alenapallovam, instagram.com/mariacirova

Alena Pallová vždy za elegantnú

Riaditeľka Inštitútu estetickej medicíny zbožňuje kabáty, ktoré sú príjemné na dotyk, zahrejú a vyzerajú skutočne štýlovo. O tom, že je lekárka zároveň i módnou ikonou, skutočne niet pochýb, v zime jej to však vďaka skvelej kombinácii farieb a nenútenej elegancie pristane ešte o niečo viac. Preto, ak preferujete hrubé a výrazné kabáty, Alenin štýl bude pre vás obrovskou inšpiráciou.

Inšpirujte sa: Nahliadnite do šatníka štýlovej Slovenky Aleny Pallovej: Riaditeľka estetickej kliniky a jej luxusné kúsky

Mária Čírová v zemitých farbách

Krásna speváčka má rada jednoduchosť a čisté línie. Presne tie preferuje aj v prípade zimného outfitu. Jemné farby a nenútené vzory sú tým, čo sa k jej osobnosti naozaj hodí a vystihuje ju priam dokonale. Práve takýto obyčajný kabát totiž skvele vyzerá s výrazným šálom či zapamätateľnou čiapkou.

Soňa Skoncová v ružovej

Kúsok extravagancie je presne to, čo krásnej moderátorke a modelke skutočne pristane. Ružový kabát doplnený o jemnú baretku a kabelku v rovnakej farbe vytvára dokonalú súhru. Ak chcete pôsobiť štýlovo a nenútene, Sonin zimný outfit je ako stvorený pre vás. 

Nenechajte si ujsť: Zabudnite na jednotvárnosť a stavte na kvetinové vzory ako modelka Soňa Skoncová: V týchto šatách nám vyrazila dych!

Alexandra Orviská stavila na výrazné farby

Krásna moderátorka sa sutočne nebojí rôznych kombinácií. Svoj zimný outfit zrejme zladila so svojou náladou a výsedok je skutočne prekvapivý. Spojenie farieb a veselých prvkov pôsobí sviežo a nenútene. Zima a chladné počasie sú hneď o niečo krajšie, ak si ich viete podobne spríjemniť len vďaka skvelému outfitu.

Barbora Rakovská a jej športový štýl

Inšpiratívna blondínka preferuje pohodlie a športové oblečenie. Presne v ňom sa pravideľne vyberá na zimné potulky svetom a objavuje nové miesta v Európe. Spojenie baretky a teplej pohodlnej vesty vytvára skutočne perfetkný zimný outfit na cesty aj do spoločnosti.

Prečítajte si aj: Barbora Rakovská prežíva krásne obdobie: Po boku nového muža doslova žiari a takto si užili romantický Paríž!

Barbora Franeková a jej minimalizmus

Práve jednoduchý kabát či budnička doplnená o kožušinové prvky je tým, na čo v zime stavia modelka Barbora Franeková. Tento štýl sa jej nesmierne hodí a zapadá do jej preferovaného minimalistického štýlu. Občas k skutočne skvelému zimnému outfitu viac ani nepotrebujete, čo myslíte?

Kto sa Vám v zimnom outfite páči najviac?

Soňa Skoncová
51
Alena Pallová
20
Mária Čírová
80
Alexandra Orviská
19
Barbora Franeková
56
Barbora Rakovská
93
Hlasovalo: 319

Foto:
Instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/alenapallovam, instagram.com/mariacirova, instagram.com/barborafranekova, instagram.com/barborarakovska, instagram.com/alexandraorviska
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba