Presunúť na hlavný obsah

Slovenkám nechýba štýl ani v zime: Soňa Skoncová vždy za krásnu, Alena Pallová nedá dopustiť na tento doplnok!

Slovenské celebrity

Krásne a úspešné Slovenky opäť dokázali, že zima je to najkrajšie ročné obdobie na vykúzlenie skutočne skvelého outfitu.

Alena Pallová vždy za elegantnú

Riaditeľka Inštitútu estetickej medicíny zbožňuje kabáty, ktoré sú príjemné na dotyk, zahrejú a vyzerajú skutočne štýlovo. O tom, že je lekárka zároveň i módnou ikonou, skutočne niet pochýb, v zime jej to však vďaka skvelej kombinácii farieb a nenútenej elegancie pristane ešte o niečo viac. Preto, ak preferujete hrubé a výrazné kabáty, Alenin štýl bude pre vás obrovskou inšpiráciou.

Inšpirujte sa: Nahliadnite do šatníka štýlovej Slovenky Aleny Pallovej: Riaditeľka estetickej kliniky a jej luxusné kúsky

Mária Čírová v zemitých farbách

Krásna speváčka má rada jednoduchosť a čisté línie. Presne tie preferuje aj v prípade zimného outfitu. Jemné farby a nenútené vzory sú tým, čo sa k jej osobnosti naozaj hodí a vystihuje ju priam dokonale. Práve takýto obyčajný kabát totiž skvele vyzerá s výrazným šálom či zapamätateľnou čiapkou.

Soňa Skoncová v ružovej

Kúsok extravagancie je presne to, čo krásnej moderátorke a modelke skutočne pristane. Ružový kabát doplnený o jemnú baretku a kabelku v rovnakej farbe vytvára dokonalú súhru. Ak chcete pôsobiť štýlovo a nenútene, Sonin zimný outfit je ako stvorený pre vás. 

Nenechajte si ujsť: Zabudnite na jednotvárnosť a stavte na kvetinové vzory ako modelka Soňa Skoncová: V týchto šatách nám vyrazila dych!

Alexandra Orviská stavila na výrazné farby

Krásna moderátorka sa sutočne nebojí rôznych kombinácií. Svoj zimný outfit zrejme zladila so svojou náladou a výsedok je skutočne prekvapivý. Spojenie farieb a veselých prvkov pôsobí sviežo a nenútene. Zima a chladné počasie sú hneď o niečo krajšie, ak si ich viete podobne spríjemniť len vďaka skvelému outfitu.

Barbora Rakovská a jej športový štýl

Inšpiratívna blondínka preferuje pohodlie a športové oblečenie. Presne v ňom sa pravideľne vyberá na zimné potulky svetom a objavuje nové miesta v Európe. Spojenie baretky a teplej pohodlnej vesty vytvára skutočne perfetkný zimný outfit na cesty aj do spoločnosti.

Prečítajte si aj: Barbora Rakovská prežíva krásne obdobie: Po boku nového muža doslova žiari a takto si užili romantický Paríž!

Barbora Franeková a jej minimalizmus

Práve jednoduchý kabát či budnička doplnená o kožušinové prvky je tým, na čo v zime stavia modelka Barbora Franeková. Tento štýl sa jej nesmierne hodí a zapadá do jej preferovaného minimalistického štýlu. Občas k skutočne skvelému zimnému outfitu viac ani nepotrebujete, čo myslíte?

Kto sa Vám v zimnom outfite páči najviac?

spolu hlasovalo 319 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus