Presunúť na hlavný obsah

Stylingy Sloveniek v spoločnosti a v civile: Porovnajte si, ako vyzerá Veronika Ostrihoňová či Zora Czoborová

Slovenské celebrity

Súčasťou povinností mediálne známych Sloveniek je aj účasť na rôznych spoločenských podujatiach, kde rady ukazujú svoje najlepšie outfity a najnovšie kúsky. Zaujímalo vás niekedy, čo nosia známe celebrity v súkromí, keď nie sú pod drobnohľadom fotografov?

Elegantné outfity s poriadnou dávkou luxusu a najmodernejších trendov. Presne tak by sa dal opísať štýl známych Sloveniek, ktoré sa ukážu na spoločenskom večierku. Porovnali sme ich štýl z rôznych spoločenských udalostí a ten, ktorý nosia najradšej v súkromí.

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúce Slovenky na finále Let´s Dance: Sexi Magdaléna Šebestová a Natália Glosíková pútali pozornosť!

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová je známa predovšetkým z televíznych obrazoviek, kde je vždy dokonale upravená. Sympatická brunetka sa vyznačuje ženským štýlom obliekania a na spoločenských akciách ju vždy vidíme perfektne nahodenú od hlavy až po päty. Pravdou je, že Soňa je ženou do koča aj do voza a nerobí jej problém obliecť si športové tepláky či tenisky. V ktorom outfite sa vám páči viac?

Silvia Chovancová-Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Silvia Chovancová-Lakatošová patrí už roky k najlepšie oblečeným ženám slovenského šoubiznisu. Zdá sa, že Silvia naozaj vie, čo jej pristane a svoj osobný vkus má naozaj vyhradený. Či už je to spoločenská udalosť alebo bežný pracovný deň, vždy staví na svoju overenú klasiku. Jednoduché farby, kvalitné strihy a vysoké podpätky sú u nej základom. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Redaktorka Veronika Ostrihoňová nepodlieha za každú cenu módnym trendom, ale namiesto toho si drží svoj jedinečný štýl. Na nedávnom večierku sme ju zastihli v ležérnom outfite, ktorým vyjadrila svoju nezávislosť. Veronika preferuje čiernu, ktorú nosí najradšej aj v súkromí. Jednoduché a krásne!

Klementína Tomrecaj

Módna návrhárka Klementína Tomrecaj preferuje extravagantnejší štýl obliekania, ktorý jej veľmi pristane. Krásna brunetka si vytvára outfity podľa vlastného vkusu a je veľkou inšpiráciou pre mladé slečny. Klementína si drží svoju vlastnú originalitu a neprispôsobuje sa spoločenským udalostiam.

Emma Drobná

Slovenská speváčka Emma Drobná má dvojaký šatník. Zatiaľ čo na spoločenských udalostiach a vystúpeniach ju môžeme vidieť v dokonalom elegantnom prevedení, v súkromí uprednostňuje chlapčenský štýl obliekania. Svojská Emma je presným príkladom toho, ako dokážu šaty (ale občas aj make-up) zmeniť človeka.

Inšpirujte sa: Známe Slovenky, ktoré vlastnia rovnaký alebo podobný kúsok oblečenia: Ktorej z nich to pristane viac?

Zora Czoborová

Fitneska Zora Czoborová miluje módu, čo je vidieť aj na jej výbere outfitov. Na spoločenských akciách môžeme vidieť jej vášeň pre luxusné a elegantné looky, pričom v súkromí je jej šatník diametrálne odlišný. Športovo založená Zora uprednostňuje pohodlnosť a väčšinou ju uvidíte v teniskách!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus