Presunúť na hlavný obsah

Módna prehliadka Fera Mikloška: Denisa Mendrejová ukázala krásne nohy, Lucia Hablovičová stavila na klasiku

Slovenské celebrity

Štýlové Slovenky na jednej z najočakávanejších módnych prehliadok svojimi outfitmi opätovne ukázali, že dress code je akousi úctou k hostiteľovi. Tým bol Fero Mikloško.

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková siahla po elegantnom modeli zloženom z vkusného saka a jednoduchých nohavíc, ktoré doplnila zaujímavými lodičkami. Je zjavné, že týmto outfitom opätovne stavila na, pre ňu taký príznančný, minimalistický štýl.

Neprehliadnite: Fashion Sparkling Charity Night 2017: Andrea Verešová vás opäť ohúri, Dominika Navara Cibulková v róbe Valentino

Martina Moma Horňáková

Youtuberka a súčasná moderátorka Fashion TV Martina Horňáková sa vďaka svojmu outfitu zmenila takmer na nepoznanie. Jemné čierne šaty doplnené o zvodné čižmy, jemná kožušinka priam dokonale oživila. Mladučká a talentovaná kráska má skutočne niečo do seba.

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná je výrazná osobnosť a v poslednom čase nás naozaj prekvapuje. Jej extravagantné čižmy, ktoré skvele kontrastovali s jemnými černymi šatami, pôsobili drsne a nežne žensky zároveň. Že by sa zrodila nová ikona?

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Ikonická Emma Drobná prilákala na krst svojho CD tieto osobnosti: Ako ju vnímajú a čo o nej prezradili?

Lucia Hablovičová

Bývalá riaditeľka Miss Slovensko Lucia Hablovičová skutočne vie, čo jej pristane. Aj preto sa v tento výnimočný večer rozhodla pre jednoduchú klasiku v podobe čiernych šiat a jednoduchých lodičiek. Treba uznať, že podobný outfit Lucii skutočne pristane a nič ním nepokazila.

Zuzana Kanisová

Vždy perfektne zladená stylistka Zuzana Kanisová je už roky verná svojej klasike. Jej elegantné outfity, ktoré sa väčšinou skladajú z jednej či dvoch farieb, sú skutočne dokonalé. Ani v tomto prípade čiernymi zdobenými pančuškami a jednoduchými šatami trafila do čierneho.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšia stylistka na Slovensku Zuzana Kanisová: Ako vyzerá jej práca a ako ju ovplyvnili sociálne médiá?

Denisa Mendrejová

Modelka Denisa Mendrejová si namiesto obyčajných šiat zvolila extravagantne predĺžené sako, ktoré oživila výraznými čižmami a kabelkou rovnakej farby. Treba uznať, že čierna blondínke pristane a v tento večer pôsobila ako vždy veľmi žensky.

Ktorá z celebrít sa Vám páči najviac?

spolu hlasovalo 750 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus