Presunúť na hlavný obsah

Šaty, ktoré budú v lete 2024 najžiadanejšími: Tieto si rozhodne zaobstarajte v predstihu

Móda

Šaty sú kúskom, po ktorom v lete siahne azda každá žena. Aké strihy a vzory budú viesť prím túto sezónu?

Toto leto sa bude niesť v duchu sofistikovanosti, jemnosti, florálnych motívov, ale aj jemnej dávky sexappealu. Pokiaľ hľadáte tip na šaty, ktoré si zaobstarať, inšpirujte sa týmto výberom. Dané kúsky budú skutočne žiadanými. 

Nežná elegancia v zemitých tónoch

Nosiť sa bude nežná elegancia spojená s istou mierou tajomna. Vyzdvihnite svoju atraktivitu mini šatami klasického strihu, v zemitých tónoch. Toto je príklad absolútne nadčasového kúsku, ktorý nesklame a vynosíte ho aj o niekoľko sezón.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Rafinovaná transparentnosť

Rovnako obľúbenými budú aj voľné strihy s dlhými sukňami a transparentným vrškom. Takýto kúsok je nielen chic, ale zvyšuje aj príťažlivosť a zároveň je maximálne pohodlný. V tomto prípade stavte na kvalitu materiálov a vyberajte si príjemné látky ako hodváb alebo satén. 

Florálna symbióza

Florálne motívy boli mimoriadne obľúbenými už minulý rok a nič sa na tom nebude meniť ani toto leto. Zvoľte strihy, v ktorých sa cítite príjemne, samotnú dĺžku šiat prispôsobte svojim krivkám a určite zažiarite. Čo sa týka veľkosti kvetovej potlače, je to len na vás. Rovnako IN budú mini kvietky aj veľké vzory. 

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria