Presunúť na hlavný obsah

Jarné trendy z ulíc Londýna: Milovaná čipka, romantické motívy, ale aj monochromatický denim

Móda

Plné farieb, rozmanitosti, sviežosti a hravých odtieňov. Presne tak aktuálne vyzerajú ulice Londýna. Inšpirujte sa aj vy peknými stylingovými kombináciami, ktoré zaujmú.

Čipkové variácie

Jar so sebou vždy prinesie závan inakosti a krásnych tónov. A inak to nie je ani túto sezónu. Londýnske ulice sú toho jasným dôkazom. Vo veľkom sa nosí čipka, či už na šatách, blúzkach, tričkách, ale zároveň aj ako doplnok.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Napríklad také ponožky s čipkou, ktoré boli obľúbené v 80. rokoch sa hlásia opäť o slovo. V klasických balerínkach, ale aj v lodičkách. 

Odtiene ružovej a svieži pastel 

Ružová bude hrať počas jari prím. A to vo všetkých tónoch a v rôznom spektre variácií. Môžete si dať blúzku, kostým, sako, či sukňu alebo vytvoriť romantický look. Po čomkoľvek siahnete, bude to dobrá voľba.

Držte sa však pravidla, že menej je viac. Takýto outfit je sám o sebe výrazným, čiže tomu prispôsobte aj make - up a vlasy. Nezabúdajte, je to kľúčové!

Denimové spektrum

Obľúbenými sú už niekoľko sezón monochromatické denimové looky. Naozaj ide o skvelú voľbu na bežné dni, ale so správnymi doplnkami ich dokážete pokojne pretvoriť aj na večerné stylingy.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Móda je skrátka miestom pre fantáziu a jarné ulice sú toho dôkazom.