Presunúť na hlavný obsah

Zemité tóny, jemný pastel, ale aj nestarnúce bodky: Nahliadnite spolu s nami do jarných ulíc Paríža

Móda

Pokiaľ hľadáte sviežu, jarnú inšpiráciu, práve ste ju našli. Pozrite sa spolu s nami do mekky módy. Parížske ulice sú totiž hotovým prehliadkovým mólom.

Parížska rafinovanosť

O tom, že Paríž je mekkou módy ani netreba hovoriť. Francúzky majú neskutočný cit pre fashion, detaily a naozaj vedia, po čom siahnuť, aby zažiarili. Nie sú vyzývavé, práve naopak. Snažia sa vždy staviť na rafinovanosť a sofistikovanosť, ktoré im dodajú prirodzenú dávku sexappealu. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Toto je krásny príklad parížskej rafinovanosti. Potrpia si v móde na vyváženosť. Ak napríklad siahnu po mini sukni, nikdy ju nekombinujú s výstrihom. Sako a košeľa im dodajú ten správny šmrnc.

Nadčasovosť v podaní zemitých tónov

Zemité tóny budú aj počas jari veľmi žiadanými a v uliciach Paríža to už niekoľko týždňov vidíme. Odtiene ťavej hnedej, sivej, či karamelové tóny sú tým, po čom by ste mali siahnuť. Napríklad kabátmi, alebo bundami v týchto odtieňoch, nikdy neurobíte krok vedľa. Navyše takéto kúsky sú absolútne nadčasové.

Pastelová láska

Pastel je už akousi klasikou, ktorá k postupne pribúdajúcim teplým dňom patrí. Ružová, modrá, žltá, tóny fialovej, to všetko bude počas jari veľmi žiadaným.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Ideálne je, pokiaľ takéto prvky kombinujete so zemitými kúskami, prípadne ak zvolíte monochromatický look, siahnite po minime doplnkov.