Presunúť na hlavný obsah

Vintage spring: Na tieto kúsky rozhodne počas teplejších dní treba staviť

Móda

Pokiaľ hľadáte jarnú inšpiráciu, pozrite sa spolu s nami, po akých kúskoch siahnuť. Vnesú svieži závan jari do vašich dní a vy budete trendy a chic.

Spestrite šatník vo vintage duchu

Móda je o návratoch a mnohé kúsky, ktoré boli IN v 90. 80. 70. či dokonca v 60. rokoch minulého storočia sa vracajú späť do fashion sveta. Aj z moderných kúskov dokážete bezproblémov vytvoriť vintage look, stačí len vedieť ako veci kombinovať. 

Inšpirujte sa: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne

Napríklad také vesty boli obľúbené ešte vo viktoriánskej dobe, kedy ich ženy kombinovali s nariasenými sukňami, dvadsiate roky minulého storočia priniesli ich pletené verzie, tridsiate roky uprednostňovali vestu v štýle obleku. Aktuálne budú hitom takéto kožené kúsky, ktoré môžete premeniť na dominantu outfitu. 

Takisto môžete siahnuť po prvkoch, ktoré zdôraznia vašu figúru a ženskú siluetu. Korzety, rôzne živôtiky, to všetko vám pridá na príťažlivosti. Pokojne ich skombinujte s džínsami alebo s koženou sukňou, aby ste dosiahli kontrastný efekt.

No a veľkej popularite sa bude tešiť aj tzv. baby doll look. Stačia vám k nemu malé čierne, farebné pančušky a lakovky. Styling môžete oživiť jemnými zlatými doplnkami.

Neprehliadnite:  Štýlové oversized košele na gombíky, ktoré budú v roku 2024 hitom: Tieto využijete v každom ročnom období

Nič viac nepotrebujte a môžete vyraziť do ulíc. Je to pôvabné, hravé a pohodlné zároveň. Občas je dobré vystúpiť z vlastnej komfortnej zóny a nechať sa trošku unášať na vlnách módy, no nie?